valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře uživatele :
10.12.2018 - 21:47
S dechem nejdál dojdeš ST
10.12.2018 - 21:41
Monika, jedině Monika měla by přečíST báseň tvou, ostatní prominou...No ale Monika je prostě Monika. Mám pro to jméno slabost jako fakt :-)
10.12.2018 - 21:38
všem děkuji za přízeň, čtení, komentování, mám vždy velikou radost :-)
10.12.2018 - 21:37
Milena: myslím skoro my tady všichni :-), děkuji moc
10.12.2018 - 21:36
Potěšila mě ta báseň, jógu teprve začínám objevovat, ale mám ráda ty pocity, to zklidnění, souznění, tady a teď, lásku a těší mě být chvíli jen sama se sebou, neuměla jsem to ST
10.12.2018 - 21:31
Přemýšlím tu nad příchutí kovu, asi nemám ráda kov, předSTavuji si těžké kovy, jak se usazují v organismu. Nenapadlo by mě lízat kovadlinu, měla bych strach že mě okovou jazyk. Před sebou mam kafe a víno, to bystří moje smysly. Těší mě že to může být jinak
10.12.2018 - 21:21
vnímám tu radoST
10.12.2018 - 21:17
ST tvé fantazii
10.12.2018 - 21:07
posílám sluncem zalitý ST
06.12.2018 - 21:19
jůů, tam je jich, skvěle, nápaditě ST
06.12.2018 - 21:16
opět tak laskavě podáno ST
06.12.2018 - 21:14
ten závěr mě uzemnil tedy
06.12.2018 - 20:54
líbí se mi tam tolik míSTeček že bych mohla opsat celou báseň, skvěle, snově, čtivě...
06.12.2018 - 20:50
obsah té básně se mi obzvlášť dnes velice dotkl, být celý život cizincem si opravdu nevybíráme, vyberou nám to rodiče, tedy dnes po jedné epizodě v práci jsem o tom přesvědčena...ST
06.12.2018 - 20:44
znám ty pocity a jsou krásné a ještě když vím že na mě opravdu myslí...hezky jsi to napsala, teď zrovinka poslouchám hudbu, podbarvuje mi atmosféru, ať už smutnou, veselou, tklivou, s hudbou a s tím pocitem je mi báječně, proto se mi ta báseň tak líbí ST
06.12.2018 - 20:40
okna mých dlaní jsou dokořán...tak to je nej, líbí se mi ta báseň ST
04.12.2018 - 16:44
Stíny se plouží a myšlenky nás užírají za živá, je to boj, pěkně napsáno ST
04.12.2018 - 16:33
I takové dny jsou, tak je fajn že máš rezervy a hned je fajn, jen někdy to dá práci ST
04.12.2018 - 16:30
Popravdě vždy když jsem doSTala koulí tak jsem byla vzteklá, no teď není skoro z čeho koule dělat. A možná bych jí ráda schytala a ještě se tomu zasmála. Básnička je pro mě obrázková:-)
03.12.2018 - 15:10
Věřím tomu že někde je svět ještě v pořádku a určitě to neni v předvánočním supermarketu :-) Moc hezká a milá básnička, je to v nás jaký si to uděláme a jak to ukážeme dětem, vnoučatům...A pak to bude i v nich :-) V sobotu jsme byli ve městě a doufám že do vánoc tam už rozhodně nepáchnu ST
1 ... 43|44|45|46|47|48|49|50|51 ... 124

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku