valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře uživatele :
04.03.2019 - 15:05
Děkuji velice za reakce :-)
|
01.03.2019 - 15:17
Proplula jsem tím dílkem a zasnila se to snad STačí ;-)
|
01.03.2019 - 15:15
Hlavně ten závěr je skvělý ST
|
01.03.2019 - 15:13
No aspoň v něčem vynikl ST
|
01.03.2019 - 15:12
No to bych chtěla vidět tu nálož ST
|
01.03.2019 - 15:11
Trochu smutné ST
|
28.02.2019 - 15:04
Koně mám ale nejen proto mě tohle dílko zaujalo, našla jsem si tam dost k zamyšlení, dost toho co se týká nejen života koní ale i života lidí a bohužel pro koně naše světy se pevně prolínají. Skvělé ST
|
28.02.2019 - 14:56
Přesně můj šálek kávy, ano to je vášeň, poslední sloka je třešnička na dortu ST
|
28.02.2019 - 11:07
Děkuji všem za reakce, moc mě těší :-)
|
18.02.2019 - 22:15
věřím že taková láska existuje a černé šaty s pavučinky jiSTo jistě miluje
|
18.02.2019 - 22:11
Krásné zaSTavení a zamyšlení na lávce, přikláním se k obrům, dovedu si to představit, eroze mě nebaví, ale tvůj pohled z lávky moc
|
18.02.2019 - 22:00
určitě, ale jiSTě to není jednoduché
|
17.02.2019 - 09:53
No to je téma k zamyšlení, čaSTo si pokládám otázku jak budou žít naše děti, jsem optimista, ale možná nedovedu dohlédnout do budoucnosti, každopádně jednoduchému vše jednoduché, já už tu jistě nebudu a to mě trochu uklidňuje
|
17.02.2019 - 09:50
zloděj jítrničku ukrad docela maličkou
teď utíká ulicí, v patách se smečkou...ST :-) |
17.02.2019 - 09:47
Někdy při víně se rozhodnout co je správné je celkem těžké, ale zas je to zábava ST
|
17.02.2019 - 09:44
No to je otázka. Láska někdy bolí, ale myslím vždycky STojí za to milovat
|
17.02.2019 - 09:42
Hm,hm,hm
Taky od slunce co rozlilo se po kraji však všechny rány nikdy nezhojí mnoho se STalo, hrůzy se denně dějí jen ti co za některé mohou s nohama na stole se smějí a básníci se topí v beznaději |
17.02.2019 - 09:26
První slokou jsem se tam doSTala a pak bych si přála aby se zastavil čas, píšeš opravdu krásně
|
17.02.2019 - 09:20
Kéž by si uvědomil jaký měl štěSTí
|
17.02.2019 - 09:16
Jsme kapkou pouhou
žijeme touhou spojit se s dalšími kapkami Pak téct životem zalitým sluncem a denně vítat svítání Jsi jenom kapka v moři žití slunce ať ti denně svítí ST |


