valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře uživatele :
17.02.2019 - 09:10
vnímám ty emoce
mysli tvé nemoce
jsi citu plný
co popsat to umí
ST
17.02.2019 - 09:05
No to mě pobavilo a vzpomněla jsem si nejen na všechna naše auta :-) ST
08.02.2019 - 14:20
ST víc není co dodat, krásné a smutné návraty
08.02.2019 - 14:17
:-) ST akorát chvíli jsem pitvala
08.02.2019 - 14:12
jejej ta je krásná a něžná ST
08.02.2019 - 14:08
Zvrhla se tvá básnička, nejdřív jsem vzpomínala na cukrárnu z dětství, no ale rychle jsem se snesla na zem, naštěSTí jestě ne pod zem. A sladký prostě miluju :-)
08.02.2019 - 14:05
Zima je krásná, když bílá je, neboj brzy vše roztaje a jaro na dveře zaťuká, jen kukačka míň zakuká, užívám zimu, jaro, léto a s léty, věř, že i mě dře to :-) ST
08.02.2019 - 14:02
No hlavně s humorem, to jde všechno líp :-) ST
08.02.2019 - 14:01
Snop nejiSToty soldát nese, stěžejní část básně, sic nemám náladu myslet na hrůzy o to víc se cením tvé básnické dovednosti, vtáhla mě.
08.02.2019 - 13:57
Jo,jo,jo piji plnými doušky, tančím životem co se do mě vejde ST
01.02.2019 - 09:24
René Vulkán: To mě pobavilo. Kdo? Čí?Já jeho, nebo on moje? Dík za zamyšlení ;-D
31.01.2019 - 17:35
Jen tak a skvěle ST
31.01.2019 - 17:31
neuvěřitelnoST
31.01.2019 - 17:26
hezké veršování mimochodem :-) no a téma neotřelé, musím jen pochválit, všichni jsme ta nejrychlejší tak nevím, kde se v někom bere lenoST
31.01.2019 - 17:21
mocinky krásná, jak přetavit jitro v milování a spouSTa dalšího co mě pozvedlo náladu, moc hezké obraty, stále si ji čtu už asi popátý :-)
31.01.2019 - 17:13
Jako bych se tam zrovinka procházela, a že se tam, kdekoliv na Šumavě procházím moc ráda, je moje dětSTví, moje babička, no vlastně i chvilky v dospělosti a často myslívám na ty co tu žili a na ty co tu umírali, chodili a kráčím jejich stopami a Šumava má spousty krásných míst kde to mohlo kdysi vypadat stejně jako teď a to mě neskutečně vzrušuje, nedovedu ani popsat jak na mě působí místo Staré Hůrky, ty bys to určitě dokázal, díky za tvoji báseň
31.01.2019 - 16:58
rozhodně minimálně úsměv na tváři vyvolala ST
31.01.2019 - 16:56
je to takové milé a přitom lehce dráždivé ST
31.01.2019 - 16:55
úplně moc krásná ukolébavka, to se to bude spinkat ST
31.01.2019 - 16:53
tolik vtěsnáno do pár veršů, haiku ti jde, působivé, ST
1 ... 38|39|40|41|42|43|44|45|46 ... 124

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku