valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře uživatele :
03.12.2018 - 15:05
ST tvé básničce, i když vždy nebylo růžově, nostalgie v ní je zřejmá, některé sloky jsou mi opravdu blízké a myslím že si ji přectu ještě jednou pomalu aby mi nic neuniklo
03.12.2018 - 15:02
Nemůžu si pomoct, tvoje básničky jsou jak pohlazení laskavého člověka, děkuji ST
03.12.2018 - 14:58
Takže z deprese pryč z domu do náruče milenky, jo i to je lék :-) a já myslela dělání všechny smutky zahání..., ale milování taky, určitě ST
03.12.2018 - 14:56
Je drsná ve své podSTatě, krátká ale s předlouhým bolavým příběhem
03.12.2018 - 14:53
Rytmy...rytmy lásky, souznění, odevzdání se, něhy, citu, vášně. Je krásná ST
03.12.2018 - 14:48
Musela jsem si to přečíST ještě jednou ráda hrůzou oněmím a představivost jsi vyburcovala
03.12.2018 - 14:42
Ty jo, skvěle vyjádřen advent součaSTnosti
03.12.2018 - 14:34
Dělala jsem to už jako dítě, fakt, líbilo se mi všechno to cos popsal a proto sem nikdy na ničem jinym nepotřebovala ujíždět, super experiment ST
01.12.2018 - 08:36
Takovej děda je k nezaplacení, fakt když jsem četla myslela jsem na pohádky, na vánoce, na dárky, na dětSTví
01.12.2018 - 08:33
U nás se včera dočkaly, ale v pondělí má být zas nad nulou, dělá si počasí co chce, ještě že máme básničky ST
01.12.2018 - 08:31
Konec je nejkrásnější ST a doufám že takovou smutnou báseň ještě dlouho nebudu psát
01.12.2018 - 08:28
Listopad už dnes, má za sebou svůj pád, začal svou pouť prosinec, všechno má svůj řád ST
01.12.2018 - 08:23
Máš tam snad všechno, nad flusancema jsem se pousmála, ale pak už jsem jen četla a vnímala každé slovo, každý verš a předSTavovala si vše o čem píšeš a smutek mě tu objal, ale takový svým způsobem příjemný, jak říkam máš tam všechno, zapůsobila podzimně až mrazivě
01.12.2018 - 08:17
Ano, to si také přeji a ať zůstane to bílo, venku i v nás. Mám ráda prosinec, dík za tu atmosféru ST
01.12.2018 - 08:14
Své pocity umíš hezky přenéST do básnění
27.11.2018 - 15:37
Líbí se mi, je proSTě taková zimní, jsou v ní zvláštně mrazivá místa
27.11.2018 - 15:25
Jiná doba, jiný mrav, je mi líto nevěrnice i Vojtěcha :-) dík za takovou sondu do historie :-) ST
27.11.2018 - 15:19
Ta je proSTě krásná a ten závěr, mňam :-) moc se mi líbí a hlavně burcuje moji obrazotvornost
27.11.2018 - 15:14
Mám ráda tyhle tvé, věčně zamilovaný, proto asi čaSTo zklamaný. Velká láska je už taková, máš v ní moc hezká místa
27.11.2018 - 12:14
No jo mámy nerady slyšej o šukání :-) No vlastně babička to taky dělala :-) ale se spiritualitou to nemělo nic společnýho. Co bylo ve Veveří ?
1 ... 44|45|46|47|48|49|50|51|52 ... 124

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku