valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře uživatele :
27.12.2018 - 13:39
Jasně co se má stát stane se, je tam pár úseků s kterými naprosto souhlasím, spoustu věcí opravdu řešit nemusíš a to ti jistě každá, která má doma toho svýho závidí, jenže, někdy je fajn toho svýho mít, jenže...po čase ti fakt začne lezt krkem, jenže...tomu se prý dá předejít. prostě najít toho pravýho a to pravý, to je makačka
|
27.12.2018 - 13:30
Přečetla jsem si pár tvých dílek, moc se mi líbí a je mi blízké co se v nich skrývá
|
27.12.2018 - 13:26
Ta je proSTě úžasná, přesně takovou bych chtěla dostat
|
25.12.2018 - 08:48
Moc pravdivá, až to zabolí. Preji krasné svátky ST
|
25.12.2018 - 08:46
Je krásná ST
|
24.12.2018 - 22:32
Mám radost z vašich reakcí a různých názorů, těch pohledů na problematiku je mnoho, protože každý to prožívá jinak, někdo neprožil vůbec a to je asi nejsprávnější, někdo odsoudí, jiný se snaží vcítit a samozřejmě to jinak vidí on a jinak ona, krásné vánoce :-) všem
|
22.12.2018 - 00:21
ST s úsměvem a přáním krásných vánoc
|
22.12.2018 - 00:18
keramický polibek pro dívku s inkouSTovými vlasy
|
22.12.2018 - 00:10
I to se STává
|
22.12.2018 - 00:09
Když máš v krvi a máš múzu tak je to pěkný čtení ST
|
16.12.2018 - 23:36
fakt příjemná a úsměvná :-) ST
|
16.12.2018 - 23:29
nebýt sám je základ šťaSTného života, skoro mě ta báseň svým způsobem dojala, představila jsem si prosícího na kolenou a kolem něj všechny kdo mohou pomoci, snad pomohou
|
16.12.2018 - 09:18
Mimochodem jsem se mrkla do svých záložek mám tam pouhých 12 děl a z toho 4 tvoje
|
16.12.2018 - 09:16
MoudroST je panna...enigman má podivuhodné způsoby jak přimět k zamyšlení :-) tohle dílko si založím je tam toho opravdu hodně a chci se k němu vracet
|
16.12.2018 - 09:09
Tak krásně se mi ta báseň četla, hned první sloka mě polapila a vtáhla a četla jsem až do mrazivého závěru, moc se mi líbí ST
|
16.12.2018 - 09:03
Dobrej pohled na věc;-) nepostrádá vtip
|
11.12.2018 - 15:07
Ráda si počkám, ST na pohodu
|
10.12.2018 - 21:58
všichni zeSTárneme, jen někdo hodně brzy, mám ráda když si někdo uvědomuje jak může být stáří smutné, ale může být možná i šťastné, uvidíme
|
10.12.2018 - 21:55
no našla jsem v ní i odpověď na život jednoho človíčka z mé součastnoSTi, za to dík a ano všechno ostatní je v životě navíc, jen někdo si to neuvědomuje
|
10.12.2018 - 21:50
melancholická a příjemná atmosféra ST
|


