valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře uživatele :
31.01.2019 - 16:49
kolikrát mě napadlo něco podobného ale nikdy jsem to nedovedla takhle zpracovat, bezva, važme slova, dovedou hodně ranit, bohužel ti nejbližší jsou často tím nejlepším terčem ST
|
30.01.2019 - 22:30
Všem děkuji, za sebe a za koně taky :-)
|
21.01.2019 - 08:05
Krásná je ta tvoje zima, zima jaká má být ST
|
21.01.2019 - 08:02
Jasně a všechno je jen takový jak to vidíme my sami, bezva ST
|
20.01.2019 - 13:49
Krásný to kus naší země, dala si své básni moc příjemný nádech ST
|
20.01.2019 - 13:44
Tak to má být, u nadpisu jsem měla trochu strach, takhle je to v poho ST
|
20.01.2019 - 13:42
JOOOO, báječná nedělní párty, je fajn žes byl i u synagogy v Plzni, kousek tam otud jsou Dobřany, byla by škoda tě tam zavřít, super, tleskám, bavím se ST, prosímtě na čem ujíždíš? Chci taky
|
20.01.2019 - 13:29
jedna je lepší než druhá ST
venku nesněží objetí jen chlad srdce holomráz |
20.01.2019 - 13:17
BlaženoST, příjemná básnička, je krásné si to umět užít
|
20.01.2019 - 13:14
je mi fajn s takovou básničkou a fakt si každou sloku předSTavuji
|
20.01.2019 - 13:10
přeju mnoho inspirace a štěSTí do další kopy :-)
|
20.01.2019 - 13:03
Škoda, však tvoje krásná slova hřejí a trochu pálí dokonce, smutné jsou vždy a všechny konce ST
|
20.01.2019 - 12:59
Jdi a na cestu ti posílám ST, moc se mi líbí cos zachytila pár verši
|
20.01.2019 - 12:57
Možná dneska :-D ale objevené už není tak lákavé, tak raději ne, objevování ST
|
18.01.2019 - 19:00
přiznám se že to úžasné blues jsem si pustila až teď, no a znova si přečetla tu báseň, asi teď teprve mě přepadla ta pravá nálada, radši si naliju sklenku vína, šťastná že tu mohu být, doma. A doufám že to ještě tak dlouho zůstane, dík za opravdu skvělý počin, navodil mi tu neskutečnou melancholii
|
18.01.2019 - 18:47
přenesena do tajemné krajiny dávám ráda ST opět jedna z těch co jsem četla několikrát
|
18.01.2019 - 18:37
je krásné usínat a snít, když je o kom a o čem :-) ST
|
18.01.2019 - 18:36
krásný výjev ST
|
18.01.2019 - 18:34
taky se mi líbí, temperament těch krásek je asi nepřehlédnutelný a pro muže přitažlivý, tobě ST
|
18.01.2019 - 18:32
Doma jen silný se štěstím může domov mít, to mě doSTalo, no celkově moc se nad ní zamýšlím a to co jí proudí mě opravdu oslovilo, bezva
|


