valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře uživatele :
18.01.2019 - 18:28
no to je hodně k zamyšlení, až je mi z ní trochu smutno, patříme do té společnoSTi taky bohužel, doufám jen že jsme trochu jiní, snad
|
18.01.2019 - 18:23
krásná, zahřála a potěšila, láska co přetrvá navěky to je opravdová láska ST
|
18.01.2019 - 18:20
Super :-) a nejen proto že jsem také seSTřička
|
18.01.2019 - 18:19
děkuji všem za čtení, těší mě to
|
16.01.2019 - 15:14
no už roky jsem žádnýho nepoSTavila, tak dík za takový milý pohled
|
16.01.2019 - 15:11
je to úsměvné, jim maso, ale nechtěla bych být u toho a nikdy jsem nebyla, tobě ST
|
16.01.2019 - 15:09
Hm, ne z vlaSTní zkušenosti vím že když sedne léčba je to neskutečná úleva, myslím že zrovna při depresi jsou léky nezbytné, asi bez nich to nejde a je určitě krásné zjištění, když to přejde
|
16.01.2019 - 15:06
Souznění v co vlaSTně pramení ?
|
16.01.2019 - 15:05
Hm toť otázka, který je ten pravý, jak kdy, jak pro koho ST
|
16.01.2019 - 14:57
Zapomenout na všechno zlé je lepší ST
|
13.01.2019 - 11:05
Za STatečnost a nejen za ni, jde ti dobře i to psaní ;-)
|
13.01.2019 - 10:57
Jů, předevčírem to u nás vypadalo jako i v tvých vzpomínkách no dnes ani památka po sněhu, všude bahno, přes palouk máme kopec a tam děti řádily, snad se jeSTě letos dočkáme
|
13.01.2019 - 10:53
Ať tak nebo tak, prošla jsem se díky tvým veršům tím snem a jsem ráda že spirálou jak toboganem jsem byla vrácena zpět, trochu děsu zůSTalo v jen v očích, tělo očištěné
|
13.01.2019 - 10:44
A zjiSTila že v lidském světě je taky fajn
|
13.01.2019 - 10:41
Miluju tohle filozofování, přeložím peřinu a vrhnu se do neděle, snad správnou nohou, správnou ceSTou, u snídaně jsem četla páteční Blesk, trochu blbej start;-)
|
13.01.2019 - 10:34
Nevím jeSTli by v nich nebyla zima teď ale líbí se mi ta představa
|
13.01.2019 - 10:26
Moc hezky si to tam vtěsnal, je tam proSTor na vlastní představy, sníh mám ráda no u nás už je zas po něm
|
13.01.2019 - 10:23
Říkala jsem si co tě inspirovalo jestli se nestalo něco co mi uniklo, bezva
|
13.01.2019 - 10:08
A tys zabrnkal po ránu na moje STruny
|
13.01.2019 - 10:06
Parádní ST
|


