valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře uživatele :
27.11.2018 - 12:09
skvěle napsané, děkuji, ano věrnost je klid, smíření, souznění, čistota, je jistě krásné tak žít, beze strachu, bez špatných myšlenek, s čiSTým svědomím, v lásce
27.11.2018 - 11:48
Nevím komu dřív poděkovat, jsem tak ráda za každou reakci, za to že moje sny mají čtenáře a mám důvod a chuť se s někým podělit, za to velký dík
24.11.2018 - 09:42
Modrá je dobrá :-) ale taky zlá, modrá je dnes tvoje princezna, jednou zlato jindy černovláska, modrá je dnes tvoje smutná láska. Moc se mi modré blues líbí, myslím že mu nic nechybí :-) ST
24.11.2018 - 09:36
Vzala jsem si z ní své, tak se mi líbí ST
22.11.2018 - 08:16
Pro mě bravurní zpracování, musela jsem si ji přečíST 3x a nostalgie z ní mě obklopila a přemýšlím nad příběhem, moc pěkné
21.11.2018 - 23:29
vskutku podzimní melancholie ST
21.11.2018 - 23:28
no my mámy to nemáme jednoduché, věř mi ST slzy tvý mámy šedivý ...
21.11.2018 - 08:45
Líbí se mi tvoje básně, vnímám je jako zpověď
21.11.2018 - 08:40
Je plná myšlenek v obrazotvorném příběhu ;-) krásně zpracovaných, nejraději mám polohu šavásany, je fajn pochopit ST
21.11.2018 - 08:34
Krásná a STřízlivá melancholie podzim k ní svádí
20.11.2018 - 19:52
Můžeme se radovat když je z čeho, můžeme se nad vše povznéST ale! někdy to prostě nejde a pak jsme smutní, i smutek ale neprožívá každý, alespoň ne nad tak běžnými situacemi, já ano a mrtvé zvíře na silnici, pokácené stromy, to mě vždy zasáhne
20.11.2018 - 19:43
StínůSTín je démon, démon v nás...nevěnuj mu drahocený čas, nenech ho překrýt svého těla stíny, vím, není to lehké, je to spousta dřiny, uteč mu a nedávej mu čas, vím dožene tě, není s ním žádný špás
20.11.2018 - 19:37
hm, myslím vyplácí, ale to jen tak mimochodem, vyplácí se být a prožít, všechno... ST
20.11.2018 - 19:35
krásná, milá, je v ní toho hodně, je v ní toho tolik, že samoty se nikdo bát nemusí... a jahody se šlehačkou taky bylo mé dětSTví
19.11.2018 - 17:43
mnoho v málo slovech ST
19.11.2018 - 17:42
Ouha, ta není zrovna na veselou notu, hlavně zda básnický subjekt pokoru v sobě našel
19.11.2018 - 17:40
Jedno čtení mi neSTačilo ale napodruhý už vyburcovala fantazii, tak jsem si jí přečetla potřetí aby dala smysl barvám
19.11.2018 - 17:36
Je moc milá a baSTa fidli fidličky
19.11.2018 - 17:34
nádherná tahle tvoje realita, ráda se v ní procházím ST
15.11.2018 - 22:11
tak takhle je to správně, bezva ST
1 ... 45|46|47|48|49|50|51|52|53 ... 124

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku