valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře uživatele :
26.04.2019 - 19:59
NaproSTo skvěle vyjádřeno, kdo zná básníka a čte jeho básně, ten opravdu nakoukne do nitra toho člověka, ano báseň je duševní striptýz
|
26.04.2019 - 19:57
ST nejen za ten zvrat v básni, ale i za to uvědomění si, že člověk neví dne ani minuty, ani vteřiny, během které je všechno jinak
|
19.04.2019 - 08:04
Děkuji všem za čtení mých zplodin, vážím si toho
|
13.04.2019 - 10:39
Jo;-) trochu se tu usmívám, dík V.
|
13.04.2019 - 08:25
Kdyby aspoň nebylo jaro...jako bych ji psala já dnes...slzy na krajíčku...hledám veselou písničku...samozřejmě bych jí nenapsala tak hezky ;-) to ten obsah mě doSTal kam chtěl, no vlastně tam teď jsem...
|
13.04.2019 - 07:51
Moc se mě to dotklo, znám dobře ten pocit, žije, nemá hlad, kde je...A taky tu prázdnotu najednou ST
|
13.04.2019 - 07:49
byron: úplně přesně kostky jsou vrženy a to co se stalo už nelze odvrátit, vystihl jsi to neskutečně, děkuji
|
10.04.2019 - 18:47
Tvoje básně jsou plné lásky, laskavosti a milého moudra, možná se opakuji, je to pohlazení ST
|
10.04.2019 - 18:45
pěstuješ hezké verše a neodbytný pocit tvého zahlédnutí a obličej v orchideji to se mi opravdu moc líbí ST
|
10.04.2019 - 18:34
hm s tim mám taky občas problém, asi my, myslím, lepší já než někdo jiný ST
|
10.04.2019 - 18:32
Moooc veselá ulice ST
|
10.04.2019 - 18:30
Hezky, čím vším jsme byli to se počítá...každopádně jsi mým oblíbeným básničkářem :-) a ano, hlavně exiSTovat, obdivuji jak jsi básničku zpracoval, moc pěkná 100
|
10.04.2019 - 18:22
ST
|
10.04.2019 - 18:17
Suprová ST
|
08.04.2019 - 11:31
Ó, je krásná ta báseň, až se mi chce doopravdy brečet, je v ní toho tolik, ani nevíš co všechno si z ní odnáším ST
|
08.04.2019 - 11:28
je hezké věřit že nikdy nezůSTane nic, bohužel někdy zůstane, sakra...
|
08.04.2019 - 11:26
Tak ať se jim vše vydaří minimálně jako tvoje básnička, a kamínky zůSTanou navždy spolu
|
07.04.2019 - 19:03
napadá mě jen že jsi vlaSTně dítě štěstěny, někdy jsem také i navzdor věku, ale dneska tedy ne, o to víc jsem si to ráda přečetla
|
07.04.2019 - 18:59
Tak to jsi vlaSTně šťastný člověk, chvílemi mi tam snad i zněla melodie jak se mi to hezky četlo
|
07.04.2019 - 18:37
říkala jsem si cos myslel těmi vagonky a tentokrát přečetla i komentáře, dobrý. náhodou ploštice taky k tomuhle období patří, jako ty okvětní líSTečky, moc příjemná, četla jsem si ji dvakrát, když jsem zjistila pointu, aby mi nic neuniklo
|


