valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře uživatele :
23.03.2019 - 23:59
aha no na svět se koukáme přes okno které je špinavé nebo umyté, je lepší si okno umýt i naše oči prozradí na nás velmi mnoho, rozbité okno je zlé, zrovna jako špatný pohled na věc a STrach
|
23.03.2019 - 23:50
Ani nevíš jak je mi ta báseň blízká, občas se na svého milého zlobím že vše převrátí ve smích, ale teď když to čtu jsem vlaSTně šťastná
|
23.03.2019 - 23:46
ST beze slov
|
23.03.2019 - 23:44
No to věřím a přeji co nejméně takových dní ST
|
23.03.2019 - 23:43
hm a asi je důležité umět se s ní nějak poprat aťsi třeba s pomocí doktorů ST
|
23.03.2019 - 23:41
nikdy nevíme kam nás vítr zavane, koho nám do ceSTy přivede a s kým nám bude třeba krásně, pěkné
|
23.03.2019 - 23:38
předSTavivost plesá, krásné
|
23.03.2019 - 23:36
smysl pro humor tě neopuSTil, držím ti také palce :-)
|
23.03.2019 - 23:32
no to je ale hezký, je krásné takhle vidět :-) vnímat ST
|
23.03.2019 - 23:30
určitě na něco dalšího přijdete, miluji tvoje světy, tvoje lásky a ráda si tě čtu ST
|
23.03.2019 - 23:24
Hezká atmosféra, už se těším na léto u moře...ST
|
23.03.2019 - 23:21
Ha ha ST ale i s malým kašpárkem...
|
23.03.2019 - 23:18
i to se STává
|
23.03.2019 - 23:17
moc krásný ST
|
18.03.2019 - 23:59
Verše se dají napsat i o tom co není ST kord když to někdo umí
|
18.03.2019 - 23:55
Určitě je to moc těžké do pár řádek vtěsnat to zoufalSTví myslím že se ti to povedlo, na mě zapůsobila ta báseň
|
18.03.2019 - 23:51
Moc se mi líbí ten obraz s tím prádlem, ano přesně ve mně evokuje takovou zvláštní atmosféru. ČiSToty, opravdovosti, klidu a vzpomínek na moji babičku. Tenkrát byl opravdu svět ještě v pořádku. Moc působivá básnička.
|
18.03.2019 - 23:45
Umíš to tak napsat že vidím před sebou výňatek z nějakého fantazy filmu ST
|
16.03.2019 - 12:42
Jako bych ji psala já dnes v noci, tedy kdybych jí neodbyla jak to nekdy mám ;-) ale báseň mi v hlavě odbíjela každou snad hodinu ST
|
16.03.2019 - 08:35
Kapka: milá Kapičko, tvoje básnička mě potěšila a to že léta dlouhá nevyprchala vaše touha mě vlastně těší, děkuji ti, ta melodie je úchvatná, jen místy trochu k pláči
|


