valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře uživatele :
09.05.2019 - 22:02
docela silný kafe, fakt přemýšlim co chytrýho napsat asi jen ST a věř že tu docela přemýšlím, o svědomí, o životě
09.05.2019 - 17:17
moc fajnově jsi nám to po-vě-děl ST
09.05.2019 - 17:14
ST je moc příjemná ta básnička a tak si tady sním o mé noci s ním :-)
09.05.2019 - 17:12
Čtení z kterého je teskno a náhle krásně, sen... ST
09.05.2019 - 17:09
Krása za ST, dnes mi sedí do nálady. Na světě je někdy krásně...
09.05.2019 - 17:07
STalo, děkuji za úsměv a milé čtení, dneska je u nás tedy trochu zima ale vím že sluníčko si s námi jen hraje na schovku :-)
09.05.2019 - 17:01
Husí kůži mám, tohle je silný téma, dnes vložím taky něco smutného a tobě ST
07.05.2019 - 15:05
no asi léčí, nesmíme moc přemýšlet, jen se smát, skvělá báseň ST
07.05.2019 - 15:00
Jak bylo krásné být bezSTarostným dítětem
07.05.2019 - 14:57
Namlouvám si že jsem STále mladá, je mi s tím pocitem dobře, ale ne nejsem a parte příbívají...a sny jsou protkány návštěvou těch co tu nejsou s námi, povídáme si, ukazují mi cestu, jen s hrůzou se budím když mi vstoupí do noci, všichni dojdeme jednou k cíli...
07.05.2019 - 14:49
někdy je vzdálený obzor velice uklidňující, poetiské a obrazotvorné, moc se mi líbí ST
05.05.2019 - 18:07
Je mi ta báseň velice blízká, je smutné být tím zoufalcem, ale je krásné umět milovat a v životě tak nějak všechno se vším souvisí to není ironie ST a nejen kvůli lišce :-)
05.05.2019 - 17:59
dovedeš básni dát duši i vůni ST
05.05.2019 - 17:58
moc hezká, snová, navíc sedí mi do nálady ST
05.05.2019 - 17:54
krásná, schází nám vždy to minulé i když moc dobře víme že včerejšek nevrátíme ST
05.05.2019 - 17:49
Skvělá báseň, no já četla do té vlnovky co mi nejde udělat na klávesnici ;-) a přišlo mi to takové odevzdané, ale pak jsem popojela na poslední sloku a teprve mě to nadchlo ST
05.05.2019 - 17:40
milé, rozverné a příiemné počteníčko, víš na co jsem si trochu vzpomněla na Neználka, Knoflenku, Strakáčka, Malenku, tak jsem si je předSTavovala v tom cirkuse :-)
03.05.2019 - 15:59
Moc hezky se mi četla a moc moc mi sedla ST
03.05.2019 - 15:57
Krásná, jsi smířená, chápeš, to já STále nechápu a nehodlám se smířit, jsi moudrá, děkuji
03.05.2019 - 15:55
matousekKkrejca: vřelý dík za *** :-)
1 ... 30|31|32|33|34|35|36|37|38 ... 124

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku