valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře uživatele :
28.04.2019 - 20:18
kéž splyne S Tvým snem
28.04.2019 - 20:17
úplně krásné vyznání ST
28.04.2019 - 20:12
Ach kde jsi se zatoulala lásko ST
28.04.2019 - 20:08
Fakt bezva čtení, určitě to za to STálo
28.04.2019 - 20:07
milé a voňavé ST
28.04.2019 - 20:04
dnes bych tak chtěla být ledním medvídětem a povznéST se na celým světem
28.04.2019 - 20:02
Chlapečci si proSTě hrají s autíčky :-)
28.04.2019 - 19:59
bohužel existují ST
28.04.2019 - 19:53
někdy je břemenem i bytoST kterou milujeme, bezva tvoje básnění
28.04.2019 - 19:51
Ano to je krásný ST
28.04.2019 - 19:50
I já ST
28.04.2019 - 19:48
skvělá je tvoje báseň, ne ještě se s ní nechci seznámit! ale tobě ST za ty skoro slzy co mi vehnala do očí, no mam svuj den
28.04.2019 - 19:46
věřim že se narodí ST
28.04.2019 - 19:45
Dvakrát přišli pravda, jestli včas nevim, Plzeň osvobodili amíci, z ruštiny nevim nic, táta nevěšel vlaky, bojkotoval to a přesto byl miSTr svýho řemesla, je to složitý
28.04.2019 - 19:42
jako kdyby na druhém programu mý hlavy běžel jinej film, ach, jak je mi to blízký, vůbec celej ten text, žiješ krásně a dobře to všechno znam, takovej rozpolcenej poeta, šťastnej na jedničce, super ST
28.04.2019 - 19:38
hm, sedla mi ST
28.04.2019 - 19:36
Jasně je to zábava, k tobě si chodím pro dobrou náladu ST
28.04.2019 - 19:33
no to mam skoro taky tak někdy, když otupí se všechny smysly ST
26.04.2019 - 20:10
no pravda je že asi nedoSTaneš, ale jak vidno z básně hrdá vstaneš, ta báseň ačkoliv se nazývá beznaděj na mě nepůsobí beznadějně, zní mi tak zvláštně optimisticky, dáš to
26.04.2019 - 20:01
neskutečně milé, ano tak to chodívá mezi spřízněnými, usmívám se tu jak je mi z té básničky hezky a posílám ST
1 ... 32|33|34|35|36|37|38|39|40 ... 124

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku