valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře uživatele :
03.05.2019 - 15:55
divoženka1: sluší ;-) děkuji
|
03.05.2019 - 15:54
Kapka: já vím že víš, děkuji;-)
|
30.04.2019 - 22:27
moc krásné vyznání ST
|
30.04.2019 - 22:26
jako když vytáhneš STeh...všechno je tak nějak rozpáraný...povedené
|
30.04.2019 - 22:24
bezboleSTně a přitom tolik bolí
|
30.04.2019 - 22:22
Krásná, dnes mi opravdu sedí ST
|
30.04.2019 - 22:20
I takové večery jsou ST
|
30.04.2019 - 20:10
obraz od Moneta, který napsal Kajuta :-) ST
|
30.04.2019 - 20:08
Páni, skvělá báseň, opravdu, nejen že vidím a skoro cítím, zamýšlím se nad vším možným, nad všemi věcmi co nás obklopují, nad životem, smrtí a taky na starý dům který už neSTojí a kdysi jsem tam jako malá na život si hrála :-)
|
30.04.2019 - 20:03
Ano je velká potřeba se pochválit, už jen proto, že spouSTa rodičů to nedává, nejsou schopni mít dítě doma 24 hodin, uchylují se k časté hospitalizaci na psychiatrii a je jasné, že pro autistu který nesnáší změny je to trauma, takže jste skvělá, silná a obdivuju vás, tenhle chlapec má veliké štěstí že žije ve vaší rodině, s medikací je to u autismu složité a příznaky s léky nemizí a přílišný útlum je nežádoucí, obdivuji vás, opravdu upřímně
|
30.04.2019 - 19:49
Vzpomínám,
byla jsem bosorka divá a bosky běhala travou a lesem... příŠTě to vložím, ale musím upozornit že na konci budu upálena |
30.04.2019 - 19:40
Jsi možná trochu čarodějka :-) ST
|
30.04.2019 - 19:37
M.A.Rek: vavaoko: děkuji
|
30.04.2019 - 19:36
Lilith: je krásně jinačí a taky občas dost bolí, dík
|
30.04.2019 - 19:36
Kapka: jako vždy jsi to vyjádřila skvěle, dík :-)
|
30.04.2019 - 19:34
tyhle hospůdky se fakt nezměnily a smažák je mňamka ST
|
30.04.2019 - 19:33
všechny jsme tak trochu čarodějky :-) ST
|
30.04.2019 - 19:30
Kdo hledá prý najde, ale když není co, to nevím, no vlaSTně vím, protože tak nějak taky hledám a protože jsem optimista tak kdo hledá najde, možná ale jen si vysnívám svůj sen
|
28.04.2019 - 20:21
Hm ten závěr je super ST
|
28.04.2019 - 20:20
bezvadná básnička, je v ní moudroST
|


