valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře uživatele :
07.04.2019 - 18:32
přenesla jsem se tam a asi bych tam dnes nejraději zůSTala
|
07.04.2019 - 18:30
no to je hezký splín, někdy je lepší si tak jen snít než ji mít :-) ST
|
07.04.2019 - 18:27
hm...třeba se mu smát nechci, všichni máme stejnou šanci, ale každý jsme jiný, někdo si žije jako v pohádce a druhý ne a ne i kdyby se snažil sebevíc a další se ani neumí snažit kdyby se zbláznil
|
07.04.2019 - 18:16
jsi vlaSTně velmi laskavě moudrá
|
07.04.2019 - 18:13
za milé počtení ST
|
07.04.2019 - 13:01
už ten název je fajnovej, ta báseň úplně zve do té atmosféry na pohovce, jeSTli nic víc úplně se do ní vciťuji
|
07.04.2019 - 08:44
vavaoko: snad ani létat, dík
|
07.04.2019 - 08:44
ttragelaf: ano, láska s kapucí, kterou snad brzy stáhneme dolů, dík
|
07.04.2019 - 08:42
René Vulkán: z toho mám radost velikou V.
|
07.04.2019 - 08:40
M.A.Rek: i ta písmenka jsou podpora, děkuji
|
07.04.2019 - 08:39
Kapka: děkuji ti, ty víš, jsi Kapka, která mi jednou v komentáři dodala sílu oceánu
|
07.04.2019 - 08:38
byron: věřím pevně a zatím doufám, stejně vše dopadne jak má, děkuji
|
04.04.2019 - 22:02
Ano dnes tím vším co je ve druhé čáSTi jsem též a nejspíš to hned tak neodteče
|
04.04.2019 - 22:00
Ale je to fajn a za ST ať už se sám cítíš jakkoliv, přeju ať je taky vše fajn
|
04.04.2019 - 21:58
zajímavý pohled ano zkusit se seznámit ST
|
04.04.2019 - 21:57
Jen doufám že ráno bude jiné ST
|
04.04.2019 - 21:25
Ó ten závěr, jak mi zrovna dnes sedl, až se mi chce skoro brečet, ach ty emoce a procházky tvou fantazií, neskutečně důrazný ST
|
27.03.2019 - 15:44
Taky doufám a věřím že nic neni tak horké jak se uvaří, ale samozřejmě že by mě to taky zasáhlo, smutná aktuálnoST
|
24.03.2019 - 00:16
Láska je k jaru jako STvořená
|
24.03.2019 - 00:03
přiznám se že jsem si přečetla co je to Jišajův proutek, tak teď trochu vím :-) ale i bez toho by se mi líbil závěr moc
|


