valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře uživatele :
19.05.2019 - 22:54
I to se STává, moc se mi líbí závěr
19.05.2019 - 22:11
byron: moc si vážím toho, že čteš ta stará dílka
14.05.2019 - 23:15
byron: jů, děkuju, mám ráda tuhle báseň :-)
13.05.2019 - 18:22
vnímám z ní ten klid a je mi příjemně ST
13.05.2019 - 18:20
tuhle jsme vlaštovky vyráběli byla to fakt velká legrace, skoro žádná moc neletěla, zato jsem udělala krásný parník, ten v tvé básni sice není ale tvůj dar fantazie mám moc ráda a vždy si ty básně čtu víckrát, to abych si mohla všechno předSTavit a dnes je to ještě provoněné melounovým parfémem a stejnak je to o lásce :-)
13.05.2019 - 18:12
dost dobře vyjádřený STihomam
13.05.2019 - 18:09
rozhodně mě to pobavilo, no máte to asi vy chlapi těžší :-) občas ST
13.05.2019 - 18:06
Jako je to pěkný, ale občas asi musíme dělat něco co se nám úplně nelíbí, nejlepší je najít v tom zalíbení a říct si že to dělat chci, nejen musim, ale odpočinek v trávě s pivkem je samozřejmě nejlepší a alespoň na chvíli hodit všechno za hlavu, to přeju každýmu ST
13.05.2019 - 18:04
včetně názvu je to milé ale rozhodně doSTatečně erotické
13.05.2019 - 17:59
rozhodně mě ta básnička pobavila a moc se mi líbí styl jakým jsi ji napsal a okno může bejt klidně špinavý nebo čiSTý to je fuk, důležitý je jak se skrze něj umíme koukat :-)
13.05.2019 - 17:54
Je to opravdu báseň v které je toho moc a já si z ní beru to pro mě nejdůležitější, každý den může být krásný, záleží jen na nás jak ho pojmeme a jak s ním naložíme, takže ta rozmanitoST v básni je báječná, všichni jednou staneme v cíli ale cestu si vybíráme a když je plná lásky je nádherná
13.05.2019 - 17:49
rozhodně milé ST
13.05.2019 - 17:47
a kolovrat se točí dál..., moc se mi to líbí ST
13.05.2019 - 17:45
důležitý je umět číST, moc pěkné
13.05.2019 - 17:44
krásně napsaný a úžasný obsah ST
10.05.2019 - 07:01
Je to vtipné čtení, humor je koření, jiný řekne milá Zdeni, co bylo už není. Kéž by to bylo tak jednoduché ;-) ST
10.05.2019 - 06:56
Nic není silnější než opravdová láska ST
10.05.2019 - 06:54
Skvělá ST
10.05.2019 - 06:53
Ano to všechno jsou pro nás když opravdu milujeme a trochu to i bolí ST
09.05.2019 - 22:20
Jasně že je tu fajn, nikde jinde bych se narodit nechtěla a na tu s kosou je fronta, tak doufejme že jsem doST daleko
1 ... 29|30|31|32|33|34|35|36|37 ... 124

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku