valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře uživatele :
25.06.2014 - 11:15
i já se přidávám k zástupu těch dospěláků, co jsou možná trochu dětmi, pro moji předSTavivost je ovšem nejvíc to malé slůňátko, je pro mě vyjádřením neskutečné roztomilosti a neohrabanosti, škoda že když někomu řekneme že je jako slůně se skoro urazí, no a knížky a hrdinové z nich mě v dětství provázely více než lidé, myslím žes hezky vykreslil ten pohádkový svět
|
25.06.2014 - 11:06
no jo, no, možná nejhorší je to čeho se dopouštíme sami na sobě, tím, že chceme mít čistý štít, čisté svědomí a nechceme ublížit, to jen tak jsem se zamyslela... jinak se mi to líbí ST
|
25.06.2014 - 11:03
tvá dílka bez příkras se mi moc líbí, žádná přetvářka, tak jak to máš na jazyku a tvůj jazyk je fakt vytříbeným, každé to dílko je veledílem, přečtu, pousměju se, zapřemýšlím a řeknu si tohle je na celý román a ty to vtěsnáš do pár řádků ST
|
24.06.2014 - 21:20
ještě že jsou to blechy psí, ty na člověka nejdou :-) dík za legrační verše ST
|
24.06.2014 - 21:14
mnoho síly, bojovnice, ať můžeš psát o něčem jiném, vždy si tě ráda čtu ST
|
24.06.2014 - 08:09
hm, tak v těch pár řádcích je hodně smutku, dobré, ST
|
23.06.2014 - 22:33
zvláštním způsobem mě tvoje básnička plná štěstí dojala ST
|
23.06.2014 - 22:31
úplně to vidím a moc ráda sleduji oblohu, skvělé za ST
|
23.06.2014 - 22:27
jestli také nejsi divnočlověk, mě i malinko pobavila tvoje básnička, ST
|
23.06.2014 - 22:22
fotbal není moje hobby, ale tvoje básnění skoro ano ST
|
23.06.2014 - 22:20
začátek skvěle vtáhne do básně a závěr jsem četla opakovaně, ten je ale vyvedený ST
|
23.06.2014 - 08:43
pro mě je báseň cítit domovem a to mluví za vše ST
|
23.06.2014 - 08:40
červený zážitek, od názvu, přes komenty, přes fotečky, a báseň chutná jako marmeláda z jahod, tahle báseň podráždila všechny smysly, jo a dokonaloST, ta neexistuje a já jsem ráda
|
22.06.2014 - 21:58
vnímám z ní divokoST a vyzdvihuji styl tvých básní, líbí se mi to nepravidelné sem tam rýmování, moderní básnění bez pravidel, hezky plynoucí a melodické
|
21.06.2014 - 09:12
je to hezký příběh, ať už smyšlený, pravdivý, třeba je tam metafora, každopádně je to jemná báseň, s prvky moderního romantismu, zasluhujete si ST pane účetní a zasloužil by jste si daleko více, neprožívat žádná zklamání, líbí se mi ten zlom, který vnímám začátkem sloky "Vrátil jsem se k účtování", v tu chvíli se člověk do toho příběhu vžije
|
20.06.2014 - 08:29
skvěle ti do sebe všechno zapadá, neotřepané rýmy, tíživá atmosféra je v básni vystižena, verš realitu mysl snídá nezní pozitivně, takový kopanec reality vždy po ránu není nic pro mě, alespoň často ne, ale báseň jsem si přečetla ráda ST
|
19.06.2014 - 22:43
tak si to užij a pozdravuj móře ST
|
19.06.2014 - 22:41
kdo neprožil nepochopí...ST
|
19.06.2014 - 22:37
krásné vzpomínky a je důležité zdůraznit co všechno ty babičky stíhaly v tom dřívějším pomalém světě, teď v té rychloSTi některé nestíhají nic...
|
19.06.2014 - 22:31
souhlasím s Kajutou s malým rozdílem, prostě celé tohle básnění je nějak geniální, jak to dělá???začala jsem číst a už se usmívám, je mi příjemně... tak alespoň ST
|


