valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře uživatele :
16.06.2014 - 15:15
Pohádkovému Napucánkovi ST milé a nápadité
16.06.2014 - 15:12
je legrační a mně připomněla moje poslední setkání se stanem, sebrala jsem spacák a bosa a bez brýlí jsem se vydala spát do auta, byla mi zima, mačkala jsem se s manželem, nemohla jsem se pohnout, nade mnou vlhko, pode mnou hrboly, ach jo;-)jak mi bývalo kdysi ve stanu krásně, člověk zpohodlní, škoda, jo, s těma nohama, to se ti povedlo...ST
16.06.2014 - 15:06
ta báseň vtáhne jako hodně ošklivý sen ze kterého se chci probudit a i ve spaní vnímám strach, z čeho, z koho...báseň na mě působí téměř psychedelicky
16.06.2014 - 14:56
fakt vtipné, ach jo, moji zdatní pejskové zpustošili vysázené hadovky(manžel to myslel dobře) co teď s tím, no uvidím;-)ST jo a u nás mají okurkovou zmrzlinu;-)
16.06.2014 - 14:52
je to opravdu serenáda...slov, pocitů, obrazů, mozaika, která do sebe perfektně zapadává, jako každý verš v téhle básni, co víc můžu než ST a
zamyšlení
14.06.2014 - 10:36
líbí se mi ta lidskoST, kterou z ní vnímám, lidskost přesahující povinnost a profesionalitu
14.06.2014 - 10:16
krotitel je z kamene???ráda ho trýzníš, ale myslím že bys chtěla jeho žár, co se škádlívá rádo se mívá;-)ST
13.06.2014 - 21:58
krásné vyznání ST
13.06.2014 - 21:56
vývoj v tvé poezii je zřejmý, někdy mám pocit že ve chvíli kdy básník začne psát volným veršem začíná se poezie stávat méně srozumitelnou, ale zase jednotlivé verše jsou mnohem smysluplnější, neomezují nás pravidla, poezie se stává moderní a je velký prostor pro imaginaci, nevím co mám raději, někdy tak a jindy jinak :-)
13.06.2014 - 21:41
brouček...to je vlaSTně krásné slovíčko, a ještě si je představit jako tu drobotinu z tvé básničky, miloučké
13.06.2014 - 21:35
léto celé bosýma nohama přiběhlo z luk...nádhera a celá báseň plná lásky za ST
13.06.2014 - 21:06
skoro jsem čekala happy end tak už jen proto velké ST, nečekané, staromilecké, moooc smutné, ale ze života
13.06.2014 - 20:51
to se tak jeden zasní a nechá podráždit svoje smysly tvojí vzrušující básničkou, povedla se, ty řádky jsou plné erotiky a přitom tam o ní není ani zmínka ST
13.06.2014 - 20:39
jooo, už se těším na amfiteátr do Plzně, prodáno je přes 15000 lístků, Lucii miluju a její texty, který jsi tak malinko použila a naaplikovala do svý básničky, skvělý, hezky tě inspirovala ST
13.06.2014 - 14:04
nádherné vyznání a mám ho podbarveno písničkou od P.Rezka z rádia "Jsi, rozumíš, prostě jsi...", a k anotaci denně si uvědomuji jaké máme štěstí, s pokorou ST, nádherný všeříkající závěr básničky
13.06.2014 - 08:59
hm, je těžké smířit se s vlaSTní vinou, s tíživým svědomím, možná spíš odpustíme druhým než sobě a pak je to dlouhá cesta k očištění, hluboká báseň, možná sebetrýznivá, ale s nadějí na klid v duši
13.06.2014 - 08:55
Ou, v pár slovech je toho tolik, že mi to vehnalo slzy do očí ST
13.06.2014 - 08:54
mohl by to být rituál, mít ho ráno u umyvadla, nasadit, kouknout na sebe do zrcadla, úsměv, ksichtík a začíná veselý den, a pak ještě na všech zapšklých ksichtech si ho představit a v duchu se smát jejich vážnoSTi
13.06.2014 - 08:49
vau, ta první je skvělá, co všechno se do ní vešlo, a ty mini pobavily, dohromady velký ST
13.06.2014 - 08:46
ona mízou pláče a vůbec, moc pěkné, nejen pro děti ST
1 ... 83|84|85|86|87|88|89|90|91 ... 124

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku