valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře uživatele :
09.07.2014 - 21:04
je zvláštní jeho tvorba, zvláštní a fascinující, líbí se mi čím vším se necháš inspirovat ST
09.07.2014 - 09:30
smutná nálada vyvolala psaní těch veršíků, život někdy je bolavý, ale horská dráha i když z dřívka, je jednou šupem nahoru pak zas šupem dolů, to mám podobné a zastavit se nějak nejde...pa a děkuji za krásné verše
09.07.2014 - 09:20
četla jsem ji včera v noci, vrátila jsem se, řekla bych že v řádcích je skryta nepopsatelná touha a vášeň, a také jakési trmácení nemající konce, jsou to verše s neskutečnou hloubkou...ST
09.07.2014 - 09:11
co duchaplného napsat k takovým veršům, nic, převálcovaly moje myšlenky, "hořce" se mi líbí nejvíce ST
08.07.2014 - 22:14
dík za optání, u nás má raději bílé polosuché, líbí se mi jak sešplhá po té nožičce, myslím že si na něj vždy vzpomenu, ale raději budu mlčet, budu ho sledovat, ale nikomu o něm neřeknu, ještě by si mysleli že jsem popíjela tajně a dlouho sama ST
08.07.2014 - 22:04
o čem všem se dá napsat báseň, ST za vzpomínku a nápaditost, jedny z těch dětských očí byly i moje...
07.07.2014 - 23:17
hlasité ST...
07.07.2014 - 23:15
a já obdivuju tu pestrost, tvoje básničky nepoSTrádají vtip, moudrost, přehled, nadhled a posed se ti obzvlášť poved, no, fakt jsem ohromená čím vším ty umíš být a pro co máš cit
07.07.2014 - 21:20
já jsem čekala komu že je to vyznání, čekala jsem nějakou rozpuSTilost :-)
07.07.2014 - 16:00
skvělá hra se slovy, rozverně hravá, povedená...ST
07.07.2014 - 15:57
obouSTraný kabát, pod ním ukryté slzy skvělé, a nejen to
07.07.2014 - 15:47
krásná, vše co mě dělá šťastnou nestojí vůbec žádné peníze...štěstí je poloha mysli a myslím, že ty jsi šťastná...ST
07.07.2014 - 15:44
moc hezká jsou míSTa v tvé básničce, z které až sem vnímám samotu a smutek
07.07.2014 - 11:55
musím se usmívat, jakoby moje dnešní báseň byla pro tebe ST za tu tvou, láska hory přenáší...
07.07.2014 - 11:53
no, to je náročná báseň, zasloužila by si debatu, STyl se mi líbí, moderní a neotřelý, lidské vlastnosti, některé se mi nelíbí, sebezničující a egoistické, já jsem takový staromilec, nejraději bych aby tu byly staré činžáky, domky se zahrádkami a krámky s obchodníky, nesnáším dravost a rvavost, ale to je naše doba...
06.07.2014 - 22:30
také odbočím, docela by mě zajímal prototyp dnešního poety...ano a i já zcela naivně mám šuplík plný básní, jednou po mě zbydou, i kdyby si je mělo přečíst jedno prapravnouče :-), budou tady, po mně, a to se nepovažuji za poetu...čtečky jsou fajn vynález, ale doufám že nikdy nenahradí opravdovou voňavou knihu, ano, voňavou, v knihkupectví to voní, za našeho života nezaniknou, ale jednou, kdo ví
06.07.2014 - 22:02
skvělý závěr, ten si s dovolením zapíšu ST
06.07.2014 - 21:57
je v ní spouSTa krásných myšlenek, plných života, úplně mě pohltila, a ten závěr...
06.07.2014 - 21:53
úžasná báseň k rozjímání, nad životem, nad osudem, chvíli jsem si říkala skeptická, pak mě napadlo trochu tvrdá, takový kopanec reality, ale v závěru vlastně vnímám naději a určitý smysl, určitě ST, a bonus za neskutečně pestrý jazyk
06.07.2014 - 21:05
a já můžu bílé, růžové, červené a tvoje básničky k tomu, hlavně že ty sudy slouží dál, byla by jich škoda
1 ... 78|79|80|81|82|83|84|85|86 ... 124

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku