valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře uživatele :
06.07.2014 - 21:00
v pár řádcích nádherný příběh:-)
06.07.2014 - 10:23
a pak přijďte k nám, prosím, někdy mám pocit že mi nikdo nerozumí, moc mi sedla do nálady, ST a dnes Z
06.07.2014 - 10:21
krásné zasnění a zamyšlení ST
06.07.2014 - 10:19
no ta je proSTě nádherná, muž ještě spí, skoro mám chuť se přitulit, něžná básnička která úplně pohltí
06.07.2014 - 10:15
všichni všechno řekli, tak já jen ST a :-)
06.07.2014 - 10:12
takže ST a už podruhé:-)
06.07.2014 - 10:08
vykuzlila jsi úplně pohádkovou atmosféru, vidíš krásně a moc hezky jsi to ukázala i nám a mám pocit že tu něco i voní ST jo, moc se mi líbí ta sloka s charlestonem
06.07.2014 - 09:46
jen jsem si tak vzdychla, představy mohou být krásné, někdy však bolestné ST
06.07.2014 - 09:41
jo, jo, vnoučata ještě nemám, ale teď jsem byla na chatě s neteří a opravu intenzivně jsem si připomněla prázdniny, s dětským světem v patách jsou ty vzpomínky nádherné ST
06.07.2014 - 09:39
přednostně se mi líbí v téhle básni tvá hra se slovy, je v ní použito originálních spojení, žádná poezie bez nápadů a přijde mi že touhle básní proudí více myšlenek, snažím se je uchopit a vždy začnu myslet na něco dalšího a to se mi na ní líbí nejvíce, je vidět že hodně sleduješ život nejen svůj, zajímají tě ostatní a umíš se hezky zamýšlet a věta křehčí než krajkoví citu mi chtě nechtě připomněla moji báseň kterou mám zatím v konceptu v mobilu a začíná tvoje láska je tichá jak let netopýra, ty možná tu souvislost nevnímáš, ale já moc ST
06.07.2014 - 09:25
jo, jo, zamyslela ses přesně tak jak bylo míněno, moc děkuji za tento i ostatní komenty z kterých je patrné že jsme naladěny na stejnou notu :-)
05.07.2014 - 09:50
Moc ráda jsem se tvého koncertu zúčastnila ST
30.06.2014 - 22:46
jo tu znam ze soutěže a věděla jsem žes ji psal ty, tak ti dám ještě jednou ST a pak že nejde dát jedné básni dvakrát ST
30.06.2014 - 22:45
řekla bych, úchvatné vyznání ST i když nejsem ta vyvolená, ale jsem ráda že můžu tyto verše číst, tím můžeš si být jist
30.06.2014 - 22:42
skvěle, zní to skoro jako přání k mé zítřejší padesátce(fuj) a tobě ST za moudro co básničkou proudí
30.06.2014 - 22:40
hm, to je hodně osobní báseň řekla bych, beru to tak že básní poeta vyjádří to co se opravdu v něm odehrává, to jaký je, odhaluje svoje nitro, svoje pocity, svoje prožitky, nemluvím teď o básni umělé, která už je různě překombinovaná a napsána jen aby zaujala a chytla čtenáře, potom je tohle báseň od člověka, který nemá lehký život, někdo mu možná dávno ublížil, poeta je citlivý a potřebuje pomoc zvenčí, třeba se mu nedostává, nebo alespoň ne v takové míře jak by očekával, hledá pomocnou ruku, ale stále ho cosi sráží a nedovolí se volně nadechnout, ničí se...třeba by stačilo málo...smutná báseň o tom jak se může někdo podepsat na druhém člověku ST
30.06.2014 - 22:28
chrSTni mu to do obličeje, třeba procitne a pochopí, vyjádřila jsi to moc pěkně
30.06.2014 - 22:25
bravo! ST je málo za tak skvělý kus, kolikrát mě napadá jak zvládají život v celibátu, přeji to tomu mnichovi;-))
29.06.2014 - 20:24
ano také to tak vnímám, ještě ho cítíš, ještě je přítomností, sotvaviditelný aerosol, slaný vzduch, tam za těmi kopci, a jsou to chvíle štěstí a chvíle určené pro lásku, tak to musí být ;-) možná všudepřítomný konec a smrt dává hloubku našim prožitkům, těm chvílím...
28.06.2014 - 20:49
jsi krásně hračičková ST
1 ... 79|80|81|82|83|84|85|86|87 ... 124

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku