valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře uživatele :
12.06.2014 - 13:56
bílý ST
|
12.06.2014 - 13:52
jo, jo jsem také pejskař a moje dvě bíglice divoké jsou velice, teď zrovna se válí na sluníčku, ale normálně s náma bydlí takže se válí na gaučích a já tudíž miluju i jejich chlupy, bože, jak já je miluju;-(...ale to k pejskům patří, a taky to že nám sklízejí úrodu, žerou cibulky kytek atd. a přesto je miluju, příště vložím nějakou o nich, tobě ST, jo, proč si lidé pořizují zvíře? no přece proto že oni nás také milují, ať jsme chudí, oškliví, tlustí, nevtipní a nespolečenští, chodíme třeba ve špinavých hadrech a můžeme i smrdět;-) hlavně že je máme rádi, na nic se nevyptávají a jejich oči nám toho strašně moc říkají...
|
12.06.2014 - 13:43
no, klobouk dolů, napsat o svém problému takovou báseň, to je úžasné, STejně sklerózy jsou ošklivý diagnózy...
|
12.06.2014 - 13:36
taková báseň se přečte jedním dechem, ale pak se člověk vrátí a čte pomalu verš po verši a zjišťuje jak jsou znamenité ST
|
12.06.2014 - 09:08
a já myslela že upíry miluju jen já:-)ST, byly doby kdy jsem hltala horory o upírech, a např Twilight sága je přece skvělá...
|
11.06.2014 - 23:05
chtěla jsem napsat že v celé té krásné romantické básni vnímám beznaděj, no, v závěru jsi mě ujistil, že to cítím dobře, asi rozumím...ST
|
11.06.2014 - 22:55
hele, popsal jsi to docela barvitě, myslím že se ti povedlo vyjádřit rána opilcova docela zajímavou formou, jen, v závěru nemělo by být objednanou?
|
11.06.2014 - 22:42
takže...zamyslela jsem se, o čem o všem to by bylo na dlouho, takže ST, moc se mi líbí hned první sloka
|
11.06.2014 - 22:28
obdiv tvé tvorbě a ST
|
11.06.2014 - 22:20
znám ceSTu od tebe, asi to bude ta správná...napsala jsi krásnou báseň, smutnou, silnou, plnou zklamání
|
10.06.2014 - 21:43
je krásné to takhle vidět, třeba je to úplně obyčejný zážitek, který by někdo ani nevnímal, tys ho krásně snivě popsal...viděl jsem nebe v odrazu vody na zádech odpočívat...a pak celá druhá sloka, skvělé i když já vnímám smutek, za ST
|
10.06.2014 - 21:34
je těžké psát tohle téma neprofláknutě, povedlo se ST
|
10.06.2014 - 21:28
krásně si sníváš ST
|
10.06.2014 - 21:27
vrána k vráně sedá, rovný rovného si hledá, předpokládám vzhledem k věku že to není tvůj případ;-) ale ani můj, to bych ho hnala, ale znám je, jsou...ST
|
10.06.2014 - 21:24
no ryba není dobrý mazlíček na spaní ;-) ST za příjemný text
|
10.06.2014 - 21:20
dvojka mě pobavila nejvíce ST
|
10.06.2014 - 21:12
básnička jako malovaná :-) ST
|
10.06.2014 - 09:45
vzpomněla jsem si na Máchův Máj, nějak se do něj nikdy nemůžu začíst, občas to zkoušívám, ale nepřečtu víc než pár stránek a odkládám, teď napíšu něco čím ti nechci nijak podlézat, ale kdyby byl psán takto, tak bych ho přečetla jedním dechem;-) ST
|
10.06.2014 - 09:38
jej, vždyť tys to také krásně namalovala ST
|
10.06.2014 - 09:37
takové správně básnicky rozervané, poetko, líbí se mi to, tak ať můžeš být brzy v přírodě, tam je vše jak má být, alespoň na pohled:-) ST
|


