valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře uživatele :
14.07.2014 - 22:04
moc se mi líbí ten závěr, a vůbec taková hravá, ale i k zamyšlení ST
14.07.2014 - 21:35
je zvláštně tvrdá, možná ve své pravdě ST
14.07.2014 - 21:11
jsi fakt numero, ale tak sympaticky chytrý, v těch veršíkách je tolik pravdy, ironie a nadhledu, to se mi moc líbí ST
14.07.2014 - 13:45
To jsem ráda že jsem si ji poslechla a k tomu jsem si dala Stín provazů, líbí, texty, hudba i nakřáplý hlas, melodie více u "stínu" ale obě jsou parádní, jo máš můj obdiv, umíš toho víc...ST
14.07.2014 - 10:41
zůstat nad věcí...líbí se mi moc jak jsi to napsala, použila jsi zajímavé rýmování, ST
14.07.2014 - 10:37
mám hlad...ST
14.07.2014 - 08:41
no, je až vzrušující číst si tenhle text, já z něj vnímám velkou lásku a touhu, po životě, po lásce, po něm, ať už je to kdokoli, a myslím že tě nádherně inspiruje, protože takhle může psát jen někdo kdo intenzivně prožívá, a já ti to z celého srdce přeji, posílám ST plný vášně a fantazie
14.07.2014 - 08:27
je úplně neskutečně něžná, já ani nemám slov jak krásně zapůsobila, jako pohádka, jako sama jemnoST, úplně mě tady obklopila...fakt krása
13.07.2014 - 15:40
Téda, fakt si v koSTce napsala strašně moc, ale ne na úkor stylu, fakt povedené
13.07.2014 - 15:37
anotace je také fajn :-) ST, vždy raději lezu nahoru, nesnáším pohled dolů a slézání je nejhorší, ale zase lepší než pád
13.07.2014 - 15:34
Ta je, jak lesní vůně, příjemná, uklidňující, STvořená k zasnění...a taky jako obrázek...
13.07.2014 - 15:27
radoSTná a hravá
13.07.2014 - 15:25
až mě zamrazilo...myslím dno je od toho abychom se odrazili, moc dobře napsaných pár slov ST
13.07.2014 - 15:19
chacha, takový velkolepý začátek a pak nečekaně vtipné ukončení, líbí ST
10.07.2014 - 22:33
přečetla jsem tvé verše několikrát a pořád mě baví ST
10.07.2014 - 21:24
no, páni, anděl se zkřížil s ďáblem, bosorka se samotnou cudností, je to vzrušující, obrazotvorné a skvěléééé za ST a za víc, ale nemám co;-)moc se mi líbí ta část-mívám i tajný život...je v tom tajemství, divokost, fakt se ti to povedlo moc
10.07.2014 - 21:18
zenge: matousekKkrejca: Lilith: Kajuta: děkuji, docela jsem byla zvědavá na reakce
10.07.2014 - 21:16
Kapka: jistě tomu rozumíš dobře;-)v kostce erotika jako prostředek k uvolnění napětí, trochu brutální vášeň, ale neber to samozřejmě doslovně, dík
09.07.2014 - 22:24
naproSTo skvěle vyjádřené
09.07.2014 - 22:22
vzplála každá ST
1 ... 77|78|79|80|81|82|83|84|85 ... 124

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku