valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře uživatele :
26.11.2015 - 08:25
Jsou v ní moc hezká místečka ST
26.11.2015 - 08:22
Moc hezké ST
26.11.2015 - 08:20
Líbí se mi jak je to napsané ST
26.11.2015 - 08:09
Pěkné, moc se mi líbí poslední dvě sloky, přečetla jsem je víckrát, za naději ST a pryč s myšlenkami prokletými
25.11.2015 - 13:47
dá se říct že jsou ty řádky o smutných věcech, ale usmívám se, nad tou pravdivoSTí a nad tvým umem to tak hezky dát dohromady
25.11.2015 - 13:29
Tak takhle to je, konečně to vím, vlastně se není čeho bát, připomněla jsi mi jednu mojí, hned ji sem vložím a tobě ST moc se mi líbí ta třetí sloka
25.11.2015 - 13:24
Bruslařka obecná :-) už jen to se mi líbí a pak všechny ty obrázky které vidím když čtu tu tvojí básničku a pak všechny ty tvoje obraty, slova která skládáš, fakt pěkný, kouzelný ST
25.11.2015 - 13:19
Hezounký, moc se mi líbí ten závěr :-) ST
24.11.2015 - 16:48
nápadité a bohužel plné pravdy ST
24.11.2015 - 16:44
to jo no, je to vlaSTně mrška ta láska, tolik má podob...
24.11.2015 - 16:41
Tohle mě baví Tibeťané s pilatesem by zasloužili svůj ST, bohužel :-)
24.11.2015 - 16:39
mrazivá krása, moc pěkné ST
24.11.2015 - 16:36
Bez přehání mám z toho textu husí kůži, taková zvláštní atmosféra z něj sálá, myšlenky proudí a ty jsi je moc krásně uspořádala, hned první sloka vtáhne, je to zvláštně naivní a přitom hodně vyspělé, jasně jsi jaká jsi a jistě krásná tím co plodíš :-)ST
23.11.2015 - 16:39
jo, pěkný, kolikrát si s kamarádkama říkáme, proč se na nás s takovou chutí vrháte při domácích pracech :-) nevíme ST
23.11.2015 - 16:25
příjemné počteníčko ST
23.11.2015 - 16:18
pěkně se ti to rýmuje a pobavilo mě to, možná jsem taky taková, nevim, já hlavně potřebuju hodně bot :-) ST
23.11.2015 - 16:18
:-D poslalo se mi to dvakrát
20.11.2015 - 15:03
Blaničtí rytíři prý byli viděni, utíkali ale pryč z Čech, to jsem si někde přečetla, ale já to nevidím tak černě, jen mám strach, ale nemyslím si že to vzdáme...ST
20.11.2015 - 14:59
mám opravdu husí kůži, sobotní ráno jsem brečela, působivě jsi to napsala, jen, co bude dál? ST
20.11.2015 - 14:58
tvoje básničky jsou malebné útržky celých příběhů ST
1 ... 62|63|64|65|66|67|68|69|70 ... 124

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku