valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře uživatele :
24.03.2015 - 11:08
jsi proSTě dobrý
|
24.03.2015 - 11:06
podobné téma jako v mé poslední, hustě a hutně plyne ke konci ST
|
24.03.2015 - 10:37
píšeš tam tak nějak o všem ale tak jemně, něžně a laskavě, nemůže se vůbec nikdo pohoršit, maximálně závidět ST
|
21.03.2015 - 16:53
doufám že to je jen básnička a ne tvoje zpověď, každopádně palec hore ST
|
21.03.2015 - 16:46
co všechno v tvých verších vnímám, nádhera, a i když o dětství, žádná nostalgie, ST
|
21.03.2015 - 16:38
Je plná myšlenek, to se mi moc líbí, možná ža by stála každá sloka zvlášť za rozbor ST
|
21.03.2015 - 16:35
Hm, jaro melancholické...je fakt pékná, k zamyšlení a má i povedený název
|
21.03.2015 - 16:29
ach jo tolik lidí přede mnou vypíchli ten úsek-ve skutečnosti totiž nic nevlaSTním...ten je tedy, ten si z dovolením zapíšu do deníčku, a ano to právo nám nikdo neubírá, je skvělá ta báseň
|
21.03.2015 - 16:26
balada pro kovboje ST
|
21.03.2015 - 16:24
Hm, tvoji poezii bych zařadila do kategorie vesmírná k zamyšlení, mám ji ráda ačkoli sci fi není můj žánr ST
|
21.03.2015 - 16:22
něčím mi to připomnělo text od Lucie, něčím mi to připomnělo že začíná jaro, něčím co můžeš udělat dnes neodkládej na zítra a hlavně žijeme jen jednou ST
|
17.03.2015 - 22:03
pro mě je na té básničce podstatné jak ty nádherně vidíš a jak to umíš zprostředkovat, možná máš v sobě dětskou duši, ano takovou rozzářenou, plnou údivu a objevování, skvoST
|
17.03.2015 - 21:27
nádherně poetická a čistá báseň o lásce na celý život ST
|
16.03.2015 - 14:41
tak se budu opakovat :-) Fajn STyl
|
16.03.2015 - 14:40
příjemně a jemně vzrušující St
|
16.03.2015 - 14:35
já děkuji všem za starého psa i za sebe :-)
|
12.03.2015 - 18:46
je taková lehká a křehká, líbí ST
|
12.03.2015 - 18:44
já nějak nenacházim slova co bych napsala, asi si mi je všechna vzal ST
|
12.03.2015 - 18:32
oslavuje ženy tak ji vnímám, jo vlaSTně tu jsi napsal k MDŽ
|
12.03.2015 - 18:28
Hmmm-obdivné ST
|


