valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře uživatele :
12.03.2015 - 18:27
také mám občas chuť se schoulit, ale s lepším koncem, nicméně krása ST
12.03.2015 - 18:25
příjemný čtení
12.03.2015 - 18:22
jo, bohužel občas to tak je, také mám pocity bezmoci, když vidím zlobu, agresi, konflikty naší doby, proto od toho utíkám...ke koním, vše je tam čisté, průzračné, voňavé a koňské oko to je můj oltář ST za zamyšlení, kéž by se takhle zamýšleli původci zla
12.03.2015 - 13:25
ne, ne neprozradil a jestli tak jen to moc příjemné a já s tím naprosto souzním, jsem také ruSTikální
12.03.2015 - 13:22
moc hezky se ti ta slovíčka spletla ST
12.03.2015 - 13:20
souhlasím s Ringem, a víš co já jsem si dneska tuhle baladu přečetla nahlas, nejen že poučí, ale moc hezky plyne, tak mě to tak zlákalo ST
12.03.2015 - 12:24
Celý závěr je noblesní no vlaSTně celá báseň
11.03.2015 - 14:54
Přes boleST co v ní je skrytá se moc hezky četla
11.03.2015 - 14:51
Hm, pomalu mi vhání do očí slzy, jen opravdu doufám že kategorii-válečné tu mít nikdy nebudeme, nerada čtu o válce, nechci ji prožít, ale vnímám co se děje všude okolo, nerozumím politice, nerozumím konfliktům, válkám, vždyť na světě by mohlo být tak krásně ST
11.03.2015 - 14:47
působí, vnímám z ní opravdovou lásku ST
11.03.2015 - 14:44
tikám ve smutku přebíleném smíchem, krásné a smutné, tak přeji báseň která bude tikat pro někoho ST
11.03.2015 - 14:36
příjemné ST
11.03.2015 - 14:33
To je úplně snová básnička ST
11.03.2015 - 14:31
Jů to je milý, moc, ST
10.03.2015 - 21:04
Na tohle téma bylo napsáno spouSTa básní, chápeme je všichni, protože snad není jedinec který se nezklamal
10.03.2015 - 20:47
Milá a zábavná ST
09.03.2015 - 19:27
Adama: dík teda stydim se
09.03.2015 - 14:06
Mám facebook, ale užívám ho s mírou :-) a tobě se povedla napsat krásná básnička, tváří v tvář něžná věta...nad to není žádná vymoženoST světa :-)
09.03.2015 - 14:03
kdybych byla nakladatel tak bys byl mým koněm, bohužel nejsem :-( tak tě alespoň miluju číST
08.03.2015 - 08:00
Je to takový happy, trochu rozlítaný a veselý
1 ... 66|67|68|69|70|71|72|73|74 ... 124

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku