valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře uživatele :
20.11.2015 - 14:54
zajímavá básnička, jeden se skoro stydí že je clověkem v dnešní době, přečetla jsem si ji víckrát, zvláštním způsobem vyjadřuje asi to co si myslím poslední dobou, my lidé jsem asi překročili nějaké hranice, svoje schopnosti využíváme špatně, asi, ale já pořád znám spoustu krásných jedinců, kteří si nezaslouží nic špatného, je ošklivá doba, snad bude líp, já jsem pro a tobě ST
20.11.2015 - 14:47
ST za úsměv
20.11.2015 - 14:45
Blbůstka o vážné situaci, teď se usmívám, ale jinak mám docela STrach, ale je fajn o tom psát
20.11.2015 - 14:31
Jé to je mi ale hezky ST
20.11.2015 - 14:27
Zvláštně až hororově na mě ta básnička působí ST za zvolená slova, za atmosféru, zamyšlení
20.11.2015 - 14:22
i pro tvé moudré verše se na libres ráda vracím ST
20.11.2015 - 14:20
dlouho jsem tu nebyla tak to chci napravit a první co si přečtu je takováhle do básničky schovaná situace, víš, to je myslím ale normální, lidé přichází a odchází, doba je jednou lepší a jednou horší, tak je to na nás na jedincích, jak se k čemu postavíme, čelem, nebo zády, myslím ty se STavíš čelem a formou kterou ovládáš
07.04.2015 - 20:16
Ryzáček vyhrál, zázrak se stal, probudil se a na nohy vstal, krásně jsi to napsala já jen že mi to připomnělo nedávnou epizodu s jedním koněm
04.04.2015 - 12:19
Určitě a pak to nejsou oběti, myslím že to tak nevnímají
04.04.2015 - 11:29
Moc zajímavé zamyšlení nad věrností, tak ji vnímám, protože ji čtu dokola a je mi z ní úzko, je opravdu věrnoST tak nedosažitelná, určitě ne když opravdu milujeme, tedy často nemilujeme, mnozí
04.04.2015 - 10:16
Také ti přeji hezké ráno, já ho po přečtení mám a navíc tu něco voní, jo, granko ST
01.04.2015 - 13:20
ok, neberu to vážně, neberu se vážně, ale, taky to tak mám, jednou ztřeštěnec, pak zase období hospodyňky, vím kam patřím, nevím kam patřím, mlha přede mnou, mlha za mnou, mám jasno, tápu, mladý ztřeštěnec se dá pochopit, ale starý, tak raději potichu ST umlčím toho mladého ve mně, ale když já ho mám ráda
01.04.2015 - 11:29
jo, náhodou sluníčko už má sílu, když tedy svítí, je to boj, ale víme že vyhraje ST
01.04.2015 - 11:27
moc hezky jsi to popsala ST
01.04.2015 - 11:25
ty tvoje obrázky a básničky jsou milé, jak to nazvat, takové všeobjímající :-), venku je tedy fakt nepříjemně, fakt aprílově ST
31.03.2015 - 22:51
moc hezky plyne tvoje aktuální básnička, mám také Jabloňovou, ale na tu teprve přijde čas, začíná květem ST
31.03.2015 - 22:48
čaSTo taková dílka si hrají na originál, ale není to nic nového, tvoje je originál
31.03.2015 - 22:41
tohle je pravda :-) ST nejen závěr, celá báseň je krásná, ale ten závěr je nej
31.03.2015 - 22:29
tyto verše jsou mi blízké svým obsahem, jsou pro tebe málo hvězdné, jsou jiné, ze života, z opravdového života ST
31.03.2015 - 22:23
ST utíkám od dnešní doby, ale žít v ní musím
1 ... 63|64|65|66|67|68|69|70|71 ... 124

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku