valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře uživatele :
31.03.2015 - 21:55
další dávka naší hiSTorie v tvém čtivém podání :-), jdu si to přečíst ještě jednou
31.03.2015 - 21:37
ty kočky jak koukají :-DDD, no já dnes taky koukam co je za oknem :-(nechce nám to ta zima dát zadarmo že odejde, rve se zuby nehty, nedivím se že sis vzpomněla na vánoce, loni ale bylo větší teplo na vánoce než teď, jo vlaSTně zítra už je apríl, dnes je to taková legrácka od zimy
31.03.2015 - 21:31
nějak se mi trefila do nálady(bohužel) ST
31.03.2015 - 21:21
všichni už všechno napsali a tys napsala krásnou zaláskovanou, je pro mě malinko zastřená, snad že to zrcadlo je málo průsvitné, ale líbí se mi ST
31.03.2015 - 21:16
všem děkuji, pravdou je že dnes se lístečky tetelí ne překvapeně, ale zimou a já taky :-(
30.03.2015 - 14:46
Chtěla jsi napsat báseň? Napsala jsi KRÁSNOU BÁSEŇ. Také někdy nenacházím slova na všechno co bych chtěla vyjádřit, na radost ze života, strach z konce...ST
30.03.2015 - 14:38
vnímám zvláštní pokoru a také cosi jako moudroST či zkušenost a víru
30.03.2015 - 14:35
to co opravdu k životu potřebujeme, to se nedá koupit za žádné peníze a myslím že ty to máš, jsi květinové dítě :-DDD ST
26.03.2015 - 14:10
líbí se mi tvé příběhy...mám ráda tyhle rozmluvy...je v nich cosi skryto a ráda to hledám ST
26.03.2015 - 14:06
koťátka jsou rozkošná a kočičky hepčí, naštěSTí nejsem alergik tak alespoň ST a klik, jo, a mám radost z jara a z takových básniček jako je tahle
26.03.2015 - 13:58
možná kdyby naše dějepisářka alespoň občas zpestřila své nudné výklady takovými básněmi tak by jsem znala z historie mnohem více, je vidět že se o historii zajímáš a za mě, díky za příjemné zprostředkování ST
26.03.2015 - 13:50
Jooo, i já, dneska ptáčci už měli po ránu úplný koncert, už je tady! to jaro, jen pravda nemuselo by to tak utíkat ST
26.03.2015 - 13:48
Víš co já úplně slyším začátek Vltavy a vnímám z té básničky mnohem více než přírodní výjev, než bublající potůček, vnímám nějak život té dívčiny, její souznění s potůčkem který tu byl je a bude, moc se mi ta básnička líbí
26.03.2015 - 13:41
skvělá slovní zásoba, rozmanitoST obsahů a hlavně moc hezky poskládané básně to jsi ty
26.03.2015 - 13:39
umíš psát tak lehce, jakoby náhodou a přitom tak hluboce ST
26.03.2015 - 13:34
chtěla jsem napsat že si ji dovedu představit jako písničku, je v ní skrytá jakási melodie a ten Demis mě v tom ještě utvrdil, dobré ST
26.03.2015 - 13:31
nádherně jSTe splynuli
24.03.2015 - 11:45
Krásná, víš co je zajímavé, dříve jsem svítání s radostí zaspala, dnes si s radostí přivstanu, že by STárnutí? to je celkem jedno, každopádně tvoje báseň je pozitivní, nabitá jarem, sluncem, radostí ze života
24.03.2015 - 11:42
Nevím proč Un, ale to je fuk, spíš bych napsala Uf, ale to je taky fuk, každopádně mně to připomnělo mě, nás... a proto se mi to líbí ST
24.03.2015 - 11:09
Velké ANO, mě úplně objala svojí atmosférou, ano...pro všechno tohle stojí za to žít ST
1 ... 64|65|66|67|68|69|70|71|72 ... 124

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku