valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře uživatele :
13.12.2015 - 20:13
líbí se mi atmosféra kterou z básničky vnímám ST
13.12.2015 - 20:12
skoro jak z hororu ST
13.12.2015 - 20:10
Dobré :-) ST
13.12.2015 - 20:08
máš skvělou slovní zásobu, bezva fantazii ST
13.12.2015 - 20:03
slyším i ten kravál, povyk a šplouchání vody, líbí se mi to a vnímám také lopotu a pláč, jo podíval ses hluboko, nejenom do doku ST
13.12.2015 - 19:57
Jů, to se mi moc líbí, taky jí mám ráda tu malou skotačivou holku, ráda na ni vzpomínám :-) ST
13.12.2015 - 19:44
líbilo se mi to dřívější praní, byl to skoro rituál a vzpomněla jsem si na písničku Juliána krásná pana :-), dík za vzpomínky, milou básničku a za radoST z toho že za nás perou pračky, zrovna dnes jsem věšela snad padesát párů ponožek a ještě to vyprat, to bych nepřežila
08.12.2015 - 17:00
Je zajímavá ta básnička a moc se mi líbí závěr ST
08.12.2015 - 16:56
Je to trochu odjinud ale vzpomněla jsem si na Janu Eyrovou, je tam takový odstavec kdy ona, je daleko od svého Rochestera a přesto nějakou telepatií cosi vnímá, už jsem dlouho tu knížku nečetla, nevím přesně jak to tam je a závidím tuhle opravdovou osudovou lásku, je to krásné, asi jsem to nikdy neprožila, nevím, nebo mám vše moc nadosah, líbí se mi ta básnička ST
08.12.2015 - 16:37
Moc hezky mě ty verše dovedly k závěru, trochu crazy, trochu ze života, ale hlavně s láskou k němu ST
08.12.2015 - 16:32
Líbí se mi, je milá, veselá, vánoční ST
08.12.2015 - 16:29
Moc hezky se mi přečetla nahlas, život už je takový, tedy osud, či co, přeji sobé, tobě a všem aby si s námi moc nezahrával, jenom tak malinko, tak zdravě :-)ST
08.12.2015 - 16:21
Je divný, ale v tvém podání je mi příjemný ST
30.11.2015 - 12:20
Milá s krásnou náladou, vloček by mohlo být víc, krásný předvánoční čas ST
30.11.2015 - 12:16
Krásná atmosféra ST
27.11.2015 - 13:38
poselství básničky je jasné a ten název, ten vlastně mluví za vše, noblesní ST
27.11.2015 - 13:34
nádhera, melancholie se snoubí s nostalgií, moc se mi to líbí ST
27.11.2015 - 13:32
Jej to je slov, ale asi za to stojí...láska
27.11.2015 - 13:29
Jé, to je krásný, jednou někdo řekl:" Buď žijeme, nebo píšeme." Myslím že i to jde dohromady, psát, žít, milovat..., ale to jsem trochu odbočila od tvé básničky která rozhodně stojí za ST
26.11.2015 - 08:29
Pěkný výňatek z tvé fantazie, bezva poslední sloka, ta je i k zamyšlení ST
1 ... 61|62|63|64|65|66|67|68|69 ... 124

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku