valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře uživatele :
19.02.2016 - 21:34
něžně, laskavě a mile zavonělo jaro ST
18.02.2016 - 21:53
Dík, moje maminka je od včera v nemocnici, beru si to osobně :-) a mám slzy v očích, fakt, ST
18.02.2016 - 21:52
Moc se mi líbí STyl jakým je psaná, fakt působí
18.02.2016 - 21:50
bravurní rýmy a skoro děsivé předSTavy
18.02.2016 - 21:47
skoro erotika, líbí se mi to nevyslovené a představuji si...všechno a líbí se mi nápaditost v básničce ST
18.02.2016 - 21:42
jo, věřím a beru plnými hrstmi, moc se mi líbí obě mini :-) ST
12.02.2016 - 08:27
Je to první věc kterou jsem dnes udělala po probuzení, přečetla jsem tuhle báseň, ležím si tu v klidu svého pokoje, za okny mír a klid, na gaučíku oddechuje krásně živený pes...a vlastně mě čeká nádherný den. Beru to jako samozřejmost. Ne každý v dnešní době to tak má a zrovna ty tisíce lidí, kterých se tvoje báseň týká jsou na tom úplně jinak, bohužel si myslím že ani ti, kteří jsou opravdovými utečenci před válkou se tady nebudou mít dobře, asi i díky nám...možná hrstka. No tvoje báseň je klenotem, verš po verši uchvacuje, nedá se vybrat ani jeden úsek co je nej, ST nestačí
11.02.2016 - 09:16
Je pro mě plná lásky k životu, moudrosti i pokory, mysl8m že jsem taky vlnkovatá, moc těm slovům rozumím ST
11.02.2016 - 09:11
Počtem slabik to haiku je, ono to pravé haiku má splňovat obsahem jakési parametry, ale vem je čert, tohle je pravé české haiku za ST, kéž jsou všechny sudičky milosrdné
11.02.2016 - 09:06
Hezky sis prohrála a nejenom to , k pobavení i k zamyšlení ST
11.02.2016 - 09:00
Líbí včetně názvu ST
09.02.2016 - 21:30
Jsem ráda že jsem jí objevila, naproSTo s ní souzním a napsala jsi ji skvěle a navíc vyvolala v mojí hlavě i zajímavé obrázky...popadl vítr dívčí šaty...moc se mi to líbí, není v tom žádná sebelítost, je to nádherné poetické smíření s tím co nám život bere, všem stejně
09.02.2016 - 21:23
Vykreslila jsi úchvatnou atmosféru a do svých veršů dala spoustu myšlenek které mě zaujaly, kdybych chtěla nejlepší vypíchnout opsala bych celou báseň, tak jen ST
09.02.2016 - 21:16
Umíš to krásně namíchat, slova, fantazii, nápady, obrazy ST
09.02.2016 - 21:08
Hm, příště snad i ty napíšeš něco veselejšího, líbí se mi forma jakou sis vybral a líbí se mi STyl, je to všechno moc vážné téma, umíš ho podat s osobitým nadhledem
09.02.2016 - 20:59
Fakt jsi tam byla a tohle tě napadlo, bezva ST
09.02.2016 - 20:57
Bylo to moc příjemné čtení ST
09.02.2016 - 20:53
Hezký včetně komentářů, tvoje krásná představa se stala inspirací, úžasné ST
09.02.2016 - 20:40
Líbí se mi komentář od Tomáše, jasně každý konec já vlastně začátek :-) jo tak to chci vnímat, jinak básničku vnímám jako působivou :-) ST
08.02.2016 - 13:48
ačkoli smrt proSTě k životu patří, tak ji neberu jako jeho součást, zapůsobily tvé verše
1 ... 58|59|60|61|62|63|64|65|66 ... 124

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku