valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře uživatele :
19.02.2016 - 21:34
něžně, laskavě a mile zavonělo jaro ST
|
18.02.2016 - 21:53
Dík, moje maminka je od včera v nemocnici, beru si to osobně :-) a mám slzy v očích, fakt, ST
|
18.02.2016 - 21:52
Moc se mi líbí STyl jakým je psaná, fakt působí
|
18.02.2016 - 21:50
bravurní rýmy a skoro děsivé předSTavy
|
18.02.2016 - 21:47
skoro erotika, líbí se mi to nevyslovené a představuji si...všechno a líbí se mi nápaditost v básničce ST
|
18.02.2016 - 21:42
jo, věřím a beru plnými hrstmi, moc se mi líbí obě mini :-) ST
|
12.02.2016 - 08:27
Je to první věc kterou jsem dnes udělala po probuzení, přečetla jsem tuhle báseň, ležím si tu v klidu svého pokoje, za okny mír a klid, na gaučíku oddechuje krásně živený pes...a vlastně mě čeká nádherný den. Beru to jako samozřejmost. Ne každý v dnešní době to tak má a zrovna ty tisíce lidí, kterých se tvoje báseň týká jsou na tom úplně jinak, bohužel si myslím že ani ti, kteří jsou opravdovými utečenci před válkou se tady nebudou mít dobře, asi i díky nám...možná hrstka. No tvoje báseň je klenotem, verš po verši uchvacuje, nedá se vybrat ani jeden úsek co je nej, ST nestačí
|
11.02.2016 - 09:16
Je pro mě plná lásky k životu, moudrosti i pokory, mysl8m že jsem taky vlnkovatá, moc těm slovům rozumím ST
|
11.02.2016 - 09:11
Počtem slabik to haiku je, ono to pravé haiku má splňovat obsahem jakési parametry, ale vem je čert, tohle je pravé české haiku za ST, kéž jsou všechny sudičky milosrdné
|
11.02.2016 - 09:06
Hezky sis prohrála a nejenom to , k pobavení i k zamyšlení ST
|
11.02.2016 - 09:00
Líbí včetně názvu ST
|
09.02.2016 - 21:30
Jsem ráda že jsem jí objevila, naproSTo s ní souzním a napsala jsi ji skvěle a navíc vyvolala v mojí hlavě i zajímavé obrázky...popadl vítr dívčí šaty...moc se mi to líbí, není v tom žádná sebelítost, je to nádherné poetické smíření s tím co nám život bere, všem stejně
|
09.02.2016 - 21:23
Vykreslila jsi úchvatnou atmosféru a do svých veršů dala spoustu myšlenek které mě zaujaly, kdybych chtěla nejlepší vypíchnout opsala bych celou báseň, tak jen ST
|
09.02.2016 - 21:16
Umíš to krásně namíchat, slova, fantazii, nápady, obrazy ST
|
09.02.2016 - 21:08
Hm, příště snad i ty napíšeš něco veselejšího, líbí se mi forma jakou sis vybral a líbí se mi STyl, je to všechno moc vážné téma, umíš ho podat s osobitým nadhledem
|
09.02.2016 - 20:59
Fakt jsi tam byla a tohle tě napadlo, bezva ST
|
09.02.2016 - 20:57
Bylo to moc příjemné čtení ST
|
09.02.2016 - 20:53
Hezký včetně komentářů, tvoje krásná představa se stala inspirací, úžasné ST
|
09.02.2016 - 20:40
Líbí se mi komentář od Tomáše, jasně každý konec já vlastně začátek :-) jo tak to chci vnímat, jinak básničku vnímám jako působivou :-) ST
|
08.02.2016 - 13:48
ačkoli smrt proSTě k životu patří, tak ji neberu jako jeho součást, zapůsobily tvé verše
|


