valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře uživatele :
07.02.2016 - 20:13
Laskavé a domovem vonící veršování :-) ST
|
07.02.2016 - 20:04
Jo povedla se ti vtipná aktuální básnička, ta situace je ale opravdu spíše děsivá ST
|
07.02.2016 - 19:58
Jo tohle je vtipný s vkusem :-) ST
|
05.02.2016 - 23:07
No, ale není to vždy jednoduché, ale je fajn sbírat smetanu ST
|
05.02.2016 - 23:04
hm, jsou k zamyšlení tvoje miniatury, no kdy vlaSTně my lidé opravdu dospějeme? Tak se vším všudy a absolutně? Někdo nikdy, jiný předčasně, ale asi bychom měli umět být zodpovědní ke svým životům...natož k životům našich dětí
|
05.02.2016 - 23:00
čisté a hezké, ST
|
05.02.2016 - 22:57
Nápadité, ST
|
05.02.2016 - 22:46
moc hezky popsaná touha...ST
|
05.02.2016 - 22:45
život je přeci krásná hra :-) i když někdy moc bolavá...ST
|
05.02.2016 - 22:39
těžká cesta ke zmoudření, tak ji vnímám tu tvoji báseň za ST
|
05.02.2016 - 22:33
všem moc děkuji za komentáře, mám tuhle básničku ráda :-)
|
05.02.2016 - 22:32
J.F.Julián: jasně, já jak je patrné z básně na osud nevěřím, děkuji :-)
|
05.02.2016 - 15:59
Miluju film Dokonalý svět, kde vlaSTně svět vůbec není dokonalý, je to jen naše poloha myšlení co se nám zdá dokonalé, ve dvou to určitě půjde :-), nakonec útěk do vlastního dokonalého světa je nejnáročnější, líbí se mi tvoje představa
|
05.02.2016 - 15:51
Když se takhle vaše já uvolní...to se mi moc líbí, no celá báseň se mi líbí, takové poetické uvažování ST
|
05.02.2016 - 13:59
ač není pro mě :-) tak úplně pohladila, je to hezké vyznání ST
|
05.02.2016 - 13:56
přeji každému aspoň jednu bublinku a tobě ST za tu krásnou hru se slovy
|
05.02.2016 - 13:45
ta básnička mi připadá jako ošklivý sen, který ale končí hezky ST
|
05.02.2016 - 12:08
Nemám ani vousy ani nemám ráda rum ale tahle krčma mě láká :-) ST
|
05.02.2016 - 12:03
Máš skvělou slovní zásobu, asi ráda čteš :-DD, v knihách při čajíčku v křesle, v životě, v lidech a umíš ta slova a získanou moudroST krásně používat
|
04.02.2016 - 09:10
Kdo hledá najde a já teď našla milou básničku ST
|


