valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře uživatele :
03.02.2016 - 19:43
hm, vlastně to má pro mě docela hlubokou myšlenku, někteří lidé nežijí, tak jen existují a vlaSTně to by stejně skoro mohli být mrtví, no pak tam nacházím taky ten rozměr s apatií a s nezájmem lidí o to co se kolem nich děje, taková hnusně beznadějná básnička z naší doby, brrr ty máš ale inspiraci
|
03.02.2016 - 19:35
Moc mě to oslovilo, až skoro dojalo, pěkné ST
|
02.02.2016 - 09:23
...že jsou fakt dva typy mého vnitřku...tak to mě pobavilo, jo, líbí se mi to, takové 'civilní' s hloubkou :-)ST
|
01.02.2016 - 22:16
krásně zimní, tak trochu jako z dětSTví
|
01.02.2016 - 21:56
Je zajímavý že takhle se léčí hlavně chlapi :-), ten můj má rum na všechny neduhy, no vlaSTně ženy skoro nemarodí :-)
|
01.02.2016 - 21:52
je to psycho, je to fakt škaredý a pro otrlý, ale taky mi to připomnělo něčím planetu opic a ostrov Dr. Moreaua a vlastně mě napadlo že mi lidé jsme tu ti nejchytřejší a my lidé jsme strůjci svých osudů, jo líbí se mi to ST
|
01.02.2016 - 21:33
jo, jo taky jsem znala ty hory z dřívějška, je to nějaký jiný teď, ale s běžkama se od toho dá utéct...ST
|
01.02.2016 - 21:29
temné a mrazivé za ST
|
01.02.2016 - 21:28
moc hezky si mě dovedla k závěru s otázkou, no, také se tak někdy ptávám a nenacházím odpověď, možná se to jednou dozvíme, ale to už zase asi nebudeme vědět že to víme, jo líbí se mi ta báseň, jsou mi blízké tvoje myšlenky, a taky vnímám že miluješ život...ST
|
01.02.2016 - 21:06
smutný a drsný příběh tě napadl a zpracovals ho moc hezky ST, navíc ten kraj miluji
|
01.02.2016 - 21:00
tajné poklady našeho života, vyjádřil si v básni mnohem víc než je tam psáno, a taky jsi ji podbarvil nějakým zvukem, to ty prostřední tři verše, je krásná, našla jsem si v ní toho strašně moc, přečetla jsem ji několikrát a snad jsem se dostala i do dětství, nebo do pocitů čistého dítěte, nevím, ale založím si jí a přečtu ještě jindy, schvalně jak zapůsobí :-) ST
|
01.02.2016 - 20:52
je mi z ní zima, ale je prima ST
|
01.02.2016 - 20:50
kéž jim splní tři přání, hezky ti plyne básnička a také jsem se nad ní zamyslela i třeba zasnila tak ti dám ST
|
01.02.2016 - 20:48
přišla jsem se pobavit a za to ti dám ST
|
01.02.2016 - 20:46
žádný vodní pták nepůsobí tak ušlechtile a něžně jako labutě a tvoje básnička na mě taky tak působí a ještě v ní nacházím lásku, krásná za ST
|
29.01.2016 - 14:39
Teda, já bych tam chtěla být, ty ne? No aspoň o tom budu snít při čtení tvé básničky obrazné ST
|
29.01.2016 - 14:28
Velké ano a velké ST
|
29.01.2016 - 14:27
Nejen básně takové jsou...ST
|
14.12.2015 - 14:49
I ta básnička má trochu tvar jako vír, je obrazotvorná a to se mi na ní moc líbí, povedená ST
|
13.12.2015 - 20:26
tak takhle to je, líbí se mi tvůj pohled...tichý jako klíčivý úponek květiny ST
|


