Líbilo se
1
22.03.2012 - 12:57 |
1
22.03.2012 - 12:51labuť:
Pořád věřím, že na každýho čuníka se voda vaří... |
1
22.03.2012 - 12:13básněnka:
budík vě mně vyvolává paniku pokaždé,nevěřícně se na něj po ránu.. zamženě dívám,ale tohle se povedlo..ST |
1
22.03.2012 - 10:02Dota Slunská:
Mě by zajímalo, jak dlouho trvá, než tohle vznikne. Opět neuvěřitelné! :) |
1
22.03.2012 - 09:45donne:
Jednou bude nápis na pražském hradě- Čechy zahubil Kalousek a jeho daně. Však už teď má národ namále- samý nezodpovědný politik, lichvářské penále a finance drží černo...elník. |
1
22.03.2012 - 07:14Tomáš:
Aka: Už starořecký filozof Sokrates prohlásil na trhu v Athénách: nestačím se divit, kolik existuje věcí, které vůbec nepotřebuji! Jednala jsi naprosto správně, jen stále tak dál a budeš brzy milionářkou!! :-) |
1
21.03.2012 - 23:44jaroslava.anna:
Myslím, že již ta doba zde byla. Žel se vrací pro naše děti. My to nějak přežijeme, neb na boj asi nemáme sílu. Děti, probuďte se, nebo bude s Váma zle. Stačí si přečíst dějiny. Za tvoji tvorbu ST |
3
21.03.2012 - 22:16Aka:
vavaoko: Abych nedělala v životě blbosti,tak bych se musela oběsit už na pupeční šňůře. |
1
21.03.2012 - 21:52Kars:
Když mlčí ústa, hovoří oči |
1
21.03.2012 - 21:49vavaoko:
A tak si stále další říkají: Co kdyby...ST |
1
21.03.2012 - 21:27CULIKATA:
Kalousek je nadutý hoch jemu přísluší snad už jen loch kdo ho tam dostane, nemám zdání než půjde od válu, asi mě raní:( St |
2
21.03.2012 - 21:27Kars:
Proč vrásky se čím dál víc vlní proč vaky pod očima se plní proč víčka zužují oční štěrbiny proč tváře padají do hlubiny proč pod bradou klíčí lalok děsím se, co bude za rok. Proč údy k zemi bezvládně visí proč nejsou mužné, jako kdysi proč hrudník seSToupil o patro níže bezesporu může za to zemská tíže ta zákeřná gravitace a její nekonečná štace :-)) |
2
21.03.2012 - 21:26gabkin:
tohle je přesně ten stav.... kdy nejde koment. prostě jsi ochrnutej kouzlem k nečinnosti. Stejné jako při kvalitním alkoholu.... piješ a je zbytečné cokoliv říkat...... jen prostě vnímáš krásu. |
1
21.03.2012 - 21:25Aka:
umělec2: Pokud nechápeš nadsázku,tak s tím už nic nenadělám.Ale těm babičkám jsou hodiny vymývány mozky a ony jsou přesvědčeny,že čím víc koupí,tím víc uspoří.Pak zbytek života pláčí,že nedokáží dluhy splatit-mluvila jsem s mnoha nešťasnicemi.A kolikrát jsem v supermarketech viděla nápis:původní cena 8,50,nová cena 5,- Koupí 10 kusů ušetříte 35Kč.Ať uhodí kamenem ten,kdo nikdy při nakupování neudělal blbost. |
1
21.03.2012 - 21:22 |
1
21.03.2012 - 21:10Siorak:
Tady na Libresu nikdo nezůstane sám ... :-) |
1
21.03.2012 - 20:03Isquieasuus:
Emily Winnacott: Někdy je samota to nejlepší řešení. Ale nesmí jí být moc. A ještě jednou děkuji všem za milé přivítání:-) |
1
21.03.2012 - 19:06Siorak:
Hlady se prý ještě nikdo neposral, takže hlad nemáš. |
1
21.03.2012 - 16:30Siorak:
Přítomnost do studny beze dna padá ... některé choroby jsou chronické ... láska mezi ně patří |
1
21.03.2012 - 15:31Rezkaaa:
A je to! ST :D Tohle by se mělo vyvěsit na dveřích Pražského hradu :D |



22.03.2012 - 12:57