Líbilo se

komentáře
1 21.03.2012 - 15:28
Špáďa:
Offline.Uzivatel:

A já zase do COOPu!
U nich nejraději slopu
pivo teplý jako chcánky.
(Dávaj k němu zdarma slámky |;-)

Jsem rád, když se bavíte...
1 21.03.2012 - 15:09
Elisha:
ST - jsme to národ chudáků a slevových šmíráků..
1 21.03.2012 - 12:06
kasparoza:
MI-lenka to nemá lehké, sbírá drobky pozornosti a tam kde ona cítí lásku je jen loutkou na provázku ...
1 21.03.2012 - 08:59
zvířenka:
Bambu.lenka...
v pavučince z myšlenkových dluhů
Janu.lenka co touží mít svou duhu...
1 20.03.2012 - 20:18
Mbonita:
Jsem nevinná vina ...Hellebore
tichá i hlučná melodie plápolání
vlání stínů, cingrlat i drobných kamínků
navlečených na mé šíji
pijí je i útesy
krátce před ztroskotáním
bráním se všednosti
pohosti mne ledovými krystalky
ve vroucím medu
dovedu Tě pak
tam
kde i orel skalní spí
kde rostou protěže a zázraky
noci jsou dny
dny pravá poledne
záře botanický zahrady
a úsměvy krajíčky...Tebou mazaný:-)
2 20.03.2012 - 20:03
Mbonita:
jsi hladivá noc ze sametu
co hýčká kousky svý duše vykvetlý
co hladí jejich bolesti
krášlí sny
v náručí matky sedmibolestné
bosá pro ně jde i po střepech
dech svůj jim dá
roztrhá se na cáry pro jejich štěstí
klestí cesty pro potoky lásek prvních
madona bez beránka pohlazení
věř neklečíš marně na kamení u cesty
i cesmíny snítky rozkvetou
plody dozrajou...k pochopení...

Objímám moc. J
1 20.03.2012 - 16:06
Offline.Uzivatel:
Osmnáct čísel Hankova péra je slušná porce...
1 20.03.2012 - 15:14
Noc17:
vapiti: ...ne díky Tobě ..štěstíčko :) opatrujte se..oba :)
1 20.03.2012 - 11:00
enigman:
tvárná...
1 20.03.2012 - 10:39
enigman:
deset let není nic proti okamžiku poznání...
1 19.03.2012 - 22:09
Bedman:
Jsi Franta. To stačí. "Kdyby".. tě netlačí. :)
1 19.03.2012 - 20:46
Mbonita:
když šrámy křičí
pláčem motýlů
poznáš sílu
svýho
1 19.03.2012 - 18:30
bameka:
Ty rovnice moc nemusím, ale možnost rozdělit věk mě zaujala. Co takhle ještě rozdělit tu dvacítku na 15 + 5? Co já bych dal za patnáctku! S jejím věkovým přispěním by se ze mne rázem stal důchodce v plné síle. To je nádherná představa. No a ta zbývající pětka, to by byla taková rozpustilá vnučka. Autorce pro radost.
1 19.03.2012 - 16:12
Bíša:
To by se mělo uveřejnit ve Zlatém fondu poetiky!!!
1 19.03.2012 - 14:57
Siorak:
E.T.Jane: A ostatní zájemci. Blb-klub bude! E.T. navrhla skvělou hymnu:
Buďme
blbci,
boť
budem
bohatí
bláhovým
blbismem

byť
blbům
bude
báječně

budeme
blbnout
bez
bolesti :)

Já tu mám návrh stanov - ústavy:
Stanovy klubu-blbů:
1. Dělat blba má právo výhradně každý jen ze sebe, ostatní jsou povinni mu to vyvracet (inteligentně)
2. Dělat ze sebe blba je zakázáno, pokud by tím člověk proušoval pravidlo 1
3. Za porušení těchto pravidel bude člen vyloučen z prestižního klubu-blbů
1 19.03.2012 - 13:12
Jana M.:
Dojemná ženská poezie.
1 19.03.2012 - 13:10
drsnosrstej kokršpaněl:
... a že ženy umí být (i přes ten mrazící box na pocity, co chlapi v hlavě vlastní) NEBEZPEČNĚ a BOLESTNĚ nezapomenutelné, to je věc jistá... minimálně až do nezapomenutelnějších žen

je to dobrá báseň!
1 19.03.2012 - 09:31
Offline.Uzivatel:
Já jsem zase magor, můžeme na libresu vytvořit speciální skupinu z podobných individuí :-) ST
1 19.03.2012 - 09:14
enigman:
jak prosté....mnohdy se pachtíme kdovíkam za fatamorgánami a přitom je máme za dveřmi...
1 19.03.2012 - 09:01
Marcela:
Vítej v klubu
1 ... 628|629|630|631|632|633|634|635|636 ... 721

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku