Líbilo se
1
21.03.2012 - 15:28Špáďa:
Offline.Uzivatel: A já zase do COOPu! U nich nejraději slopu pivo teplý jako chcánky. (Dávaj k němu zdarma slámky |;-) Jsem rád, když se bavíte... |
1
21.03.2012 - 15:09Elisha:
ST - jsme to národ chudáků a slevových šmíráků.. |
1
21.03.2012 - 12:06kasparoza:
MI-lenka to nemá lehké, sbírá drobky pozornosti a tam kde ona cítí lásku je jen loutkou na provázku ... |
1
21.03.2012 - 08:59 |
1
20.03.2012 - 20:18Mbonita:
Jsem nevinná vina ...Hellebore tichá i hlučná melodie plápolání vlání stínů, cingrlat i drobných kamínků navlečených na mé šíji pijí je i útesy krátce před ztroskotáním bráním se všednosti pohosti mne ledovými krystalky ve vroucím medu dovedu Tě pak tam kde i orel skalní spí kde rostou protěže a zázraky noci jsou dny dny pravá poledne záře botanický zahrady a úsměvy krajíčky...Tebou mazaný:-) |
2
20.03.2012 - 20:03Mbonita:
jsi hladivá noc ze sametu co hýčká kousky svý duše vykvetlý co hladí jejich bolesti krášlí sny v náručí matky sedmibolestné bosá pro ně jde i po střepech dech svůj jim dá roztrhá se na cáry pro jejich štěstí klestí cesty pro potoky lásek prvních madona bez beránka pohlazení věř neklečíš marně na kamení u cesty i cesmíny snítky rozkvetou plody dozrajou...k pochopení... Objímám moc. J |
1
20.03.2012 - 16:06Offline.Uzivatel:
Osmnáct čísel Hankova péra je slušná porce... |
1 20.03.2012 - 15:14Procházková od Noc17
Noc17:
vapiti: ...ne díky Tobě ..štěstíčko :) opatrujte se..oba :) |
1
20.03.2012 - 11:00enigman:
tvárná... |
1
20.03.2012 - 10:39enigman:
deset let není nic proti okamžiku poznání... |
1
19.03.2012 - 22:09Bedman:
Jsi Franta. To stačí. "Kdyby".. tě netlačí. :) |
1
19.03.2012 - 20:46 |
1
19.03.2012 - 18:30bameka:
Ty rovnice moc nemusím, ale možnost rozdělit věk mě zaujala. Co takhle ještě rozdělit tu dvacítku na 15 + 5? Co já bych dal za patnáctku! S jejím věkovým přispěním by se ze mne rázem stal důchodce v plné síle. To je nádherná představa. No a ta zbývající pětka, to by byla taková rozpustilá vnučka. Autorce pro radost. |
1
19.03.2012 - 16:12Bíša:
To by se mělo uveřejnit ve Zlatém fondu poetiky!!! |
1
19.03.2012 - 14:57Siorak:
E.T.Jane: A ostatní zájemci. Blb-klub bude! E.T. navrhla skvělou hymnu: Buďme blbci, boť budem bohatí bláhovým blbismem byť blbům bude báječně budeme blbnout bez bolesti :) Já tu mám návrh stanov - ústavy: Stanovy klubu-blbů: 1. Dělat blba má právo výhradně každý jen ze sebe, ostatní jsou povinni mu to vyvracet (inteligentně) 2. Dělat ze sebe blba je zakázáno, pokud by tím člověk proušoval pravidlo 1 3. Za porušení těchto pravidel bude člen vyloučen z prestižního klubu-blbů |
1
19.03.2012 - 13:12Jana M.:
Dojemná ženská poezie. |
1
19.03.2012 - 13:10drsnosrstej kokršpaněl:
... a že ženy umí být (i přes ten mrazící box na pocity, co chlapi v hlavě vlastní) NEBEZPEČNĚ a BOLESTNĚ nezapomenutelné, to je věc jistá... minimálně až do nezapomenutelnějších žen je to dobrá báseň! |
1
19.03.2012 - 09:31Offline.Uzivatel:
Já jsem zase magor, můžeme na libresu vytvořit speciální skupinu z podobných individuí :-) ST |
1
19.03.2012 - 09:14enigman:
jak prosté....mnohdy se pachtíme kdovíkam za fatamorgánami a přitom je máme za dveřmi... |
1
19.03.2012 - 09:01Marcela:
Vítej v klubu |



21.03.2012 - 15:28