Líbilo se

komentáře
1 27.03.2012 - 21:25
Paulmatthiole:
Víra a logika nejdou vždy dohromady... ST.
1 27.03.2012 - 21:08
Mbonita:
Zníte pane jako barokní varhany
hrany s tónem větru
honícím hřebenáče chalupy
a věřte je to milý zvuk
asi jako pohyb loďky
ve stínu hradního příkopu
Změřím stopu co mi tu
zanecháte..ano..
až ráno vyjde mlha ze dveří
větve javoru dají světlu polibek
opera rozkvete...lákavě..Guiseppe
jak lak chevroletu
leskem očí hájů sakurových
tajemných...
1 27.03.2012 - 19:53
B-side:
je zajímavé pročítat si v tomto jarním čase, touhy,vášně a lásky všech zde a každý po svém, svojí přirozeností a úhlem pohledu...je to úžasná země fantazie :) ST
1 27.03.2012 - 19:23
Paulmatthiole:
Občas býváme na obtíž... jiným, nebo sami sobě... dobré.
1 27.03.2012 - 17:05
Siorak:
My chlapi jsme chlípná zvířata ... :-)
1 27.03.2012 - 17:03
Siorak:
Blues k jaru
se moc nehodí
však uchu
rým ten lahodí

Tvá píseň jara
ta též mě vábí
ve vzduchu
z lásky hábit
1 27.03.2012 - 15:58
Bíša:
Dekameron lásky!*
1 27.03.2012 - 15:56
básněnka:
super..směju se té vrozené nemoci..ST ,kdyby to šlo,tak klidně několikrát...
1 27.03.2012 - 14:52
E.T.Jane:
Luxusní!! Dokonalá! Nevím, co napsat, ani se mi nedostává kyslík, natož slov. Ta je vážně hodně dobrá :) ST
2 26.03.2012 - 22:56
efeeez:
STip v těhle nemalých depkách se občas rodí skvosty, myslím, že je to fakt povedený, něco to říká, dává mi to smysl..
1 26.03.2012 - 21:43
Kars:
Velmi roztoužená báseň
snad naplní se a zažene tíseň
1 26.03.2012 - 20:06
Offline.Uzivatel:
Internetová láska je zrádná, sám jsem si jí tolikrát prošel...
1 26.03.2012 - 19:47
Kars:
Nezáleží jak velká jsou písmena
pravdou je, že něco právě začíná
1 26.03.2012 - 18:09
Paulmatthiole:
Nevděk světem vládne :-)
1 26.03.2012 - 13:56
6thSun:
jeden Tip Tobě a druhý Olze :-)
1 26.03.2012 - 11:40
enigman:
koně neotvírat...
4 26.03.2012 - 11:31
Hazentla:
já jen.. poměrně zásadně nesouhlasím s tím druhým citátem.. sice vím, co tím autor myslel, ale..
když někoho milujeme, přece to neznamená, že ho tím zbavujeme nějaké svobody....
pokud druhému jakkoli upíráme svobodu...pak ho nemilujeme..
---
teda aspoň já to tak vidím.
S tím, že jsi napsala strašně smutnou věc... a že ve smutku je někdy /u Tebe vždy/ skrytá bolestná krása...to nijak nesouvisí.
****
1 26.03.2012 - 11:30
Siorak:
To je lééhke.
A ty sbírej, neotálej!
Sladkých švestek plnou NALEJ
1 26.03.2012 - 07:29
nejsembásník:
chutnáš jako čerstvý pramen,
čistá voda, tebou zmámen ....
1 26.03.2012 - 07:23
nejsembásník:
ruka ruku myje ráda...
moje, tvoje... kamaráda...
to je heslo dnešní vlády,
hrabu dneska, k lidu zády ...
1 ... 625|626|627|628|629|630|631|632|633 ... 721

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku