Líbilo se
1
27.03.2012 - 21:25Paulmatthiole:
Víra a logika nejdou vždy dohromady... ST. |
1
27.03.2012 - 21:08Mbonita:
Zníte pane jako barokní varhany hrany s tónem větru honícím hřebenáče chalupy a věřte je to milý zvuk asi jako pohyb loďky ve stínu hradního příkopu Změřím stopu co mi tu zanecháte..ano.. až ráno vyjde mlha ze dveří větve javoru dají světlu polibek opera rozkvete...lákavě..Guiseppe jak lak chevroletu leskem očí hájů sakurových tajemných... |
1
27.03.2012 - 19:53B-side:
je zajímavé pročítat si v tomto jarním čase, touhy,vášně a lásky všech zde a každý po svém, svojí přirozeností a úhlem pohledu...je to úžasná země fantazie :) ST |
1
27.03.2012 - 19:23Paulmatthiole:
Občas býváme na obtíž... jiným, nebo sami sobě... dobré. |
1
27.03.2012 - 17:05Siorak:
My chlapi jsme chlípná zvířata ... :-) |
1
27.03.2012 - 17:03Siorak:
Blues k jaru se moc nehodí však uchu rým ten lahodí Tvá píseň jara ta též mě vábí ve vzduchu z lásky hábit |
1
27.03.2012 - 15:58Bíša:
Dekameron lásky!* |
1
27.03.2012 - 15:56básněnka:
super..směju se té vrozené nemoci..ST ,kdyby to šlo,tak klidně několikrát... |
1
27.03.2012 - 14:52E.T.Jane:
Luxusní!! Dokonalá! Nevím, co napsat, ani se mi nedostává kyslík, natož slov. Ta je vážně hodně dobrá :) ST |
2
26.03.2012 - 22:56efeeez:
STip v těhle nemalých depkách se občas rodí skvosty, myslím, že je to fakt povedený, něco to říká, dává mi to smysl.. |
1 26.03.2012 - 21:43Podivná hra od Maura
|
1
26.03.2012 - 20:06Offline.Uzivatel:
Internetová láska je zrádná, sám jsem si jí tolikrát prošel... |
1
26.03.2012 - 19:47 |
1
26.03.2012 - 18:09Paulmatthiole:
Nevděk světem vládne :-) |
1
26.03.2012 - 13:566thSun:
jeden Tip Tobě a druhý Olze :-) |
1
26.03.2012 - 11:40enigman:
koně neotvírat... |
4
26.03.2012 - 11:31Hazentla:
já jen.. poměrně zásadně nesouhlasím s tím druhým citátem.. sice vím, co tím autor myslel, ale.. když někoho milujeme, přece to neznamená, že ho tím zbavujeme nějaké svobody.... pokud druhému jakkoli upíráme svobodu...pak ho nemilujeme.. --- teda aspoň já to tak vidím. S tím, že jsi napsala strašně smutnou věc... a že ve smutku je někdy /u Tebe vždy/ skrytá bolestná krása...to nijak nesouvisí. **** |
1
26.03.2012 - 11:30 |
1
26.03.2012 - 07:29 |
1
26.03.2012 - 07:23nejsembásník:
ruka ruku myje ráda... moje, tvoje... kamaráda... to je heslo dnešní vlády, hrabu dneska, k lidu zády ... |



27.03.2012 - 21:25