Líbilo se
1
01.04.2012 - 08:44Kapka:
Moc se mi líbí... ST |
1
31.03.2012 - 21:21 |
2
31.03.2012 - 19:50jitka.svobodova:
úryvek z jedné staré básně.Ze sklonu vrchu od východní strany,vysoké skály lze zřít strmé hrany.Které dle báje, promění se v bránu, až svatý Václav se družinou svojí, v divém, krutém boji, svým věrným Čechům půjde na obranu. |
1
31.03.2012 - 19:20strawberry:
jsem ateista a stále v něco věřím... je mi smutno z lidí, kteří si na věřící jen hrají... je mi líto lidí, kteří to s vírou přehánějí... je mi líto lidí, kteří se nechají vírou odírat a nemají svůj názor... svatostánek by měl zářit skromností a ne zlatem... jen můj názor, možná špatný... Před léty jsem slyšela pana faráře na Slovensku, nádhera - vyprávěl, přednášel, vysvětloval, nevnucoval. Vloni jsem si šla poslechnout pana faráře v Čechách, nabádal ovečky, aby dávali více a to se prolínalo celou jeho řečí - zklamal na celé čáře. |
1
31.03.2012 - 17:12básněnka:
jiSTota nikdy není,krásné lásky vyprávění |
1
31.03.2012 - 12:53Psavec:
Doma je nejlepší místo pro život, ST. |
2
31.03.2012 - 12:25jc senior:
ač nezdoben bujným knírem přál jsem si být mušketýrem v době mladistvé mé slávy pýchou býval mi vlas plavý teď bez kníru i bez vlasů jen básně smolím v notesu |
1 31.03.2012 - 10:13Divotvorno od churry
Kajuta:
Jarní imaginárium. :) |
1
31.03.2012 - 10:12Kajuta:
Bolavý ŽebroReaper.. |
1 31.03.2012 - 08:39Divotvorno od churry
Bomejka:
krásné divotvorno:-) |
1
31.03.2012 - 06:04churry:
Jsem na tom stejně "o) |
1
31.03.2012 - 04:47churry:
Životem se prochechtat morbidnem se přitom bavit stovku bujně s mládím slavit vyrovnaně umírat "o) |
1
30.03.2012 - 23:27 |
1
30.03.2012 - 21:55Mirka Hedbávná:
...všem dětinům, ať se vede!!! |
1
30.03.2012 - 21:13Paulmatthiole:
Děti a blázni jsou šťaSTní :-) |
1
30.03.2012 - 18:20Květka Š.:
nedá se psát o lásce když ti milý schází nedá se psát o létu když prosinec mrazí, nedá se psát o bohatství když je kapsa prázdná nedá se psát o mládí když stáří hrbí záda…. |
1
30.03.2012 - 18:16Elisha:
Věčně mladej Zenge si zaslouží jedničku s hvězdičkou. |
1
30.03.2012 - 18:02Květka Š.:
Šla červená paprika na maškarní bál moc se ji tam líbilo byl jich plný sál. Se zeleným paprikou taneček si dala, svalily se v kole. Vy jste tomu dala. Tak červená paprika honem vyskočila se zeleným paprikou už dál se nebavila. Dírou v plotě zmizela karneval byl dál tu červenou papriku však nikdo nehledal... |
1
30.03.2012 - 15:48 |
1
29.03.2012 - 16:05zelená víla:
Můžeš plakat, protože odešel/a, nebo se můžeš usmát, protože žil/a. Můžeš zavřít oči a modlit se, aby se vrátil/a, nebo můžeš oči otevřít a vidět všechno co tady zanechal/a. Tvoje srdce může být prázdné, protože ji/ho nevidíš, nebo může být plné lásky, kterou jste sdíleli. Můžeš se k zítřku obrátit zády a žít včerejškem, nebo se můžeš těšit na zítřek právě kvůli včerejšku. Můžeš si pamatovat jen to, že odešel/a, nebo můžeš chránit její/jeho památku a nechat ji/ho žít dál. Můžeš plakat a uzavřít se, být prázdná a otočit se ke všemu zády. Nebo můžeš udělat co by on/a chtěla... Usmát se, otevřít oči, milovat a jít dál. |



01.04.2012 - 08:44