Líbilo se
1 19.03.2012 - 08:38Jasná vize od churry
enigman:
a do pytle...já zapoměl sluneční brejle.... |
1
19.03.2012 - 08:12churry:
Učený Firs je k nesnesení On všechno zvládne,váží, cení a pomálu se vyzná v mnohu. Já mám rád tebe, Pachome! Tys prostě blb a sláva Bohu (A.S.Puškin, Vyšel jsem dřív než hvězda ranní) |
1
18.03.2012 - 22:26Kars:
Čas je fyzilální veličina ale i na samotu medicína někdy zabere hned, někdy za pár let, takový je svět |
1
18.03.2012 - 20:23Mbonita:
mlčíš výmluvně |
1
18.03.2012 - 17:10CULIKATA:
A teď jsi to vybreptal:)) |
2
18.03.2012 - 16:25 |
3
18.03.2012 - 16:02Hazentla:
Ty jsi kap itální kap acita všech poetických kap acit... kap itola sama pro sebe.. -- Kap íruješ? :) |
3
18.03.2012 - 16:00Bambulka:
*** kdybych uměla říct, jak moc se mi líbí, kdybych nemusela použít ... kdyby ... Frankie, kdybyste se vy dva nepotkali, sloni by byli bez chobotů a kapky deště před vchody by...dotancovaly ... nádhernoST ..., která mi do očí slaně tiskne pečeť ... být O., tak nepřestávám brečet /štěstím ;-)/ *** |
1
18.03.2012 - 12:50Aka:
churry: Reklamní akce bude platit do 31.3.Na tento termín včas upozorníme na konec akce,pokusíme se termín prodloužit.Uvítáme,když někdo bude popularizovat tento způsob zpomalování stárnutí.Já osobně bych Tvůj věk dělila na 20+30protože dvacítka si víc užiji a na třicítku muži víc letí |
1
18.03.2012 - 10:28B-side:
jj, mlčeti zlato :) |
1
18.03.2012 - 09:03 |
1
18.03.2012 - 08:26Kars:
Četl jsem četl a hrozně se bál v bitevní vřavě , co bude dál teď již jsem klidný zas i z druhé STrany ubráníš se včas :-) |
1
18.03.2012 - 02:03Špáďa:
Liška tápe: Lstí žít slepá? Tak šil! Kuky-ku, kuky! Zajíci, šicí jazyku, kuky-kuk! Mávals oslavám? Letem metel! O Genesis zakops? Pokaz si sen, ego. Než usnul u lun sušen, očůrala hlas a lhala růčo. A spal, tak holka lohla psa. Ku-kuk, i psa v aspiku, kuk. |
1
17.03.2012 - 17:53B-side:
jen malou obavu mám, že u koryt budou vždy jen prasata :( |
1
17.03.2012 - 10:57Offline.Uzivatel:
Vzpomínám si na jednu scénku ze Simpsonů, kde se Bart pere s Lízou. Bart: "Ty!" Líza: "Ne, Ty!" Bart: "Ty!"... poté přijde taťka Homer a ptá se na důvod hádky. A děti odpoví: "Hádáme se o to, kdo Tě má radši...". Také velice zábavné, leč přitom je to opravdu spíše k zamyšlení... ST, umělče a souhlasím s Lištičkou :-) |
1
17.03.2012 - 09:05 |
1
16.03.2012 - 23:33Paulmatthiole:
Vyhnat brouky z hlavy... ať mají posvátný okrsek někde jinde :-) ST |
1
16.03.2012 - 23:26Bíša:
Je mi z toho velmi smutno... |
1
16.03.2012 - 21:28 |
1
16.03.2012 - 20:08Jiljovský:
Vyjímka potvrzující pravidlo, že chytré lišky to se zajíčky umí. :-)) |



19.03.2012 - 08:38