Líbilo se

komentáře
1 19.03.2012 - 08:38
enigman:
a do pytle...já zapoměl sluneční brejle....
1 19.03.2012 - 08:12
churry:
Učený Firs je k nesnesení
On všechno zvládne,váží, cení
a pomálu se vyzná v mnohu.
Já mám rád tebe, Pachome!
Tys prostě blb
a sláva Bohu

(A.S.Puškin, Vyšel jsem dřív než hvězda ranní)
1 18.03.2012 - 22:26
Kars:
Čas je fyzilální veličina
ale i na samotu medicína
někdy zabere hned,
někdy za pár let,
takový je svět
1 18.03.2012 - 20:23
Mbonita:
mlčíš výmluvně
1 18.03.2012 - 17:10
CULIKATA:
A teď jsi to vybreptal:))
2 18.03.2012 - 16:25
Kapka:
Kapky si drnkají
mračna letí nad krajinou
deště si zpívají
vodopády se řinou...
3 18.03.2012 - 16:02
Hazentla:
Ty
jsi
kap
itální
kap
acita
všech
poetických
kap
acit...
kap
itola
sama pro sebe..
--
Kap
íruješ?
:)
3 18.03.2012 - 16:00
Bambulka:
***

kdybych uměla říct, jak moc se mi líbí,
kdybych nemusela použít ... kdyby ...

Frankie, kdybyste se vy dva nepotkali,
sloni by byli bez chobotů
a kapky deště před vchody
by...dotancovaly ...

nádhernoST ..., která mi do očí slaně tiskne pečeť ...
být O., tak nepřestávám brečet /štěstím ;-)/

***
1 18.03.2012 - 12:50
Aka:
churry: Reklamní akce bude platit do 31.3.Na tento termín včas upozorníme na konec akce,pokusíme se termín prodloužit.Uvítáme,když někdo bude popularizovat tento způsob zpomalování stárnutí.Já osobně bych Tvůj věk dělila na 20+30protože dvacítka si víc užiji a na třicítku muži víc letí
1 18.03.2012 - 10:28
B-side:
jj, mlčeti zlato :)
1 18.03.2012 - 09:03
Petra:
Spadlo
tiše pírko

ústa se ocitla
bez hlasu

pláče.
1 18.03.2012 - 08:26
Kars:
Četl jsem četl a hrozně se bál
v bitevní vřavě , co bude dál
teď již jsem klidný zas
i z druhé STrany ubráníš se včas :-)
1 18.03.2012 - 02:03
Špáďa:
Liška tápe: Lstí žít slepá? Tak šil!
Kuky-ku, kuky! Zajíci, šicí jazyku, kuky-kuk!
Mávals oslavám?
Letem metel!
O Genesis zakops? Pokaz si sen, ego.
Než usnul u lun sušen,
očůrala hlas a lhala růčo.
A spal, tak holka lohla psa.
Ku-kuk, i psa v aspiku, kuk.
1 17.03.2012 - 17:53
B-side:
jen malou obavu mám, že u koryt budou vždy jen prasata :(
1 17.03.2012 - 10:57
Offline.Uzivatel:
Vzpomínám si na jednu scénku ze Simpsonů, kde se Bart pere s Lízou.
Bart: "Ty!" Líza: "Ne, Ty!" Bart: "Ty!"... poté přijde taťka Homer a ptá se na důvod hádky. A děti odpoví: "Hádáme se o to, kdo Tě má radši...". Také velice zábavné, leč přitom je to opravdu spíše k zamyšlení... ST, umělče a souhlasím s Lištičkou :-)
1 17.03.2012 - 09:05
Liška76:
zbalím si velkou polní
jak předloni i loni
uteču směrem k polím...ať telefon si zvoní:))ST!
1 16.03.2012 - 23:33
Paulmatthiole:
Vyhnat brouky z hlavy... ať mají posvátný okrsek někde jinde :-) ST
1 16.03.2012 - 23:26
Bíša:
Je mi z toho velmi smutno...
1 16.03.2012 - 21:28
Javavia:
Dnes se množí jenom bída
kdo děti má, je bit
v politice se to střídá
tam je dobře, u koryt
1 16.03.2012 - 20:08
Jiljovský:
Vyjímka potvrzující pravidlo, že chytré lišky to se zajíčky umí. :-))
1 ... 629|630|631|632|633|634|635|636|637 ... 721

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku