Líbilo se

komentáře
2 16.03.2012 - 18:46
Paulmatthiole:
Jak mohou lidé zbabělí a nečestní sloužiti knížeti? Takoví se třesou strachem, zda budou schopni úřad vykonávat. Ve chvíli, kdy úřad dostanou, třesou se strachem, aby o něj nepřišli. Začnou-li se třást strachem, aby o úřad nepřišli, není nic, čeho by nebyli schopni, aby si úřad udrželi (Konfucius).

Tím je řečeno vše.
1 16.03.2012 - 18:18
ttragelaf:
Héfaistos: týž oheň
ruce kují.

Hérodotós: týž list,
dějiny se opakují.

Buď si jist: týž lid,
nebdí.

Vždy vše ve dví
rozděleno:
nové a týž sňatky,
schizofrenní věno.

Nejsou z rozumu:
z lásky v konzumu.

Už někdo kdysy
jedním tahem
získal dámu:
šmahem rozbil
kupcům stánky
- v chrámu.
1 16.03.2012 - 16:16
ttragelaf:
umělec2:
Z našich dětí by neměli být ubožáci/ bídníci / žebráci.
Odtud nástroj: ZÁKLADNÍ ŠKOLA
Na základní škole učí dvě instituce: UČITELKA A RODIČE. .. I když se to nezdá, ctít učitelku učí RODIČE.
Otázka následující je pro ministra DOBEŠE:
K ČEMU SLOUŽÍ VZDĚLÁNÍ ? ( základní škola je první vzdělání).
Pan ministr se domnívá, že vzdělání je nástrojem člověka, aby si vydobil ve svobodné společnosti
živobytí. Tečka.
ALE TO NENÍ PRAVDA. Totiž je to také pravda, ale až hodně................ za dlouho.
Není to tak, že vzdělání slouží DOBRU ? nemáme napřed pochopit, co je dobro ? pochopit vzdělávacím procesem dobro znamená dobrem vzdělávat - a to ostatní, vzdělání jako nástroj proti chudobě - to přece přijde samo, to nemohu jmenovat nma prvním místě, protože pak se to všechno obrátí na ruby.
V tom se, myslím, koncepce a přístup ministra Dobeše liší. ALE KDO TOHO DOBEŠE ZVOLIL? VŽDYŤ VĚCI VEŘEJNÉ SE PROJEVOVALY JIŽ PŘESD VOLBAMI !
Tak nevím.
1 16.03.2012 - 14:09
umělec2:
ttragelaf: Psavec: Offline.Uzivatel: Liška76: labuť: CULIKATA: Spousty nás je spokojeno se svým životem a to by nebylo špatné. Je špatné to, že se vytrácí morálka spolu s majetkem. Mám děti a nechci, aby z nich byly žebráci. Počítat umím, ale dopočítat se nemohu. Nevadí mi, že nemám mercedes (né, že bych jej nechtěl) vadí mi, že se příliš bojím budoucnosti a různých škobrtnutí. Bojím se exekuce, ale sám ji navrhuji pro naše politiky. Krást není a nemůže být normou. Život musí být nadřazen nad majetkem. Rád bych se opět těšil na budoucnost. Ahoj
1 16.03.2012 - 13:53
HarryHH:
tohle se nedá komentovat ...

***- .... tohle to ... se cítí ...
.... a rozum ... ??

*- - - - - - .... tak ten jen čumí
a je prostě v řiti ... ! :-)) /
1 16.03.2012 - 12:03
umělec2:
ttragelaf: Liška76: CULIKATA: Myslím, že je na čase vyhodit i Nečase.
1 16.03.2012 - 11:59
CULIKATA:
Seberat jim tak majetky
a jít s holí na zmetky:D
1 16.03.2012 - 11:15
vodnar:
souhlasím s Liškou
1 16.03.2012 - 09:37
Liška76:
labuť: Vznešená krása ladný krk sněhové perutě

kdo by neznal České labutě?

Dokáží na vlnách tesknit nehnutě

věrnost až za smrt

nezní to moc krutě?

Krása teskní v srdcích labutí

dokáží plakat toužit bez hnutí.

Do té labutí jiskrné krásy..

posílám kousíček..té boží spásy...díky pírko bílé:))
1 16.03.2012 - 09:12
E.T.Jane:
nejsembásník: Kdybys byla v Praze, tak bych ti rozbublala krev mým smíchem a blbejma řečma a historkama... :) a piclý cestou z vinárny bychom hodnotily život a třeba si sedly k Vltavě a sundaly si boty a máchaly nohy v tý špíně.. a smát se jak pitomci... jako malá infuze by to šlo... :))
1 16.03.2012 - 09:03
nejsembásník:
Kamarádka bude v rauši,
až se jí krev v žilách splaší ....

nemáš těch ampulí víc?
1 16.03.2012 - 08:40
Liška76:
zamyslím se vědět dám
zatím svět je spíše krám
kdo nemá jen prohlíží
ten kdo má jen ublíží...ST!
2 15.03.2012 - 23:02
jc senior:
povzdechne si liška zrzka
jak je dnešní doba těžká
mrtvo kolem je bez ptáka
nenarazíš na lišáka,
stačit bude muset klacek
co nabízí ušák macek
:o)
1 15.03.2012 - 22:39
jc senior:
Děti jsou prý agresivní
kouří málem v peřině
ve skauty rostou jen pivní
a po objetí mámině
touží míň než po mincí hrsti
co prohrají v automatu

Nejen horoskopy věstí:
řemen a zdatného tátu,
zlo prý vede zase k zlému
psycholog prst pozvedne
bez dětí jsi bez problému
no, tak zrušme porodné
2 15.03.2012 - 20:44
Mbonita:
Balada o časech, kdy muži byli rytíři a ženy pravé dámy:-)
1 15.03.2012 - 20:09
Pevya:
Tajemná síla
ochrání mnohé,
na cestě bez konce
chráněné Bohem..
1 15.03.2012 - 18:26
Paulmatthiole:
U sta hromů, to je prekérní situace :-D
1 15.03.2012 - 16:50
Siorak:
Tohle je excelentní:
Všechno zlé se ve zlém vrací,
ten kdo moc pije,
potom zvrací.
1 15.03.2012 - 16:49
B-side:
ještě, že my tady na Libresu žijeme v ráji :D
1 15.03.2012 - 16:49
Liška76:
mno v pekle plno v pozadí též
c S Tím asi vyvedeš?
1 ... 630|631|632|633|634|635|636|637|638 ... 721

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku