Líbilo se

komentáře
1 21.06.2026 - 08:52
M.A.Rek:
Mohlo by být hůř,
zatraceně!
To kdybys ležel
obráceně...
1 20.06.2026 - 15:15
TetaKazi:
Mám ráda podobné poklady, které mě občas (jednou za pár let) vrátí do vzpomínek :)
1 04.06.2026 - 14:27
Dota Slunská:
Ach to chtění...to píše básně úplně samo.
1 03.06.2026 - 19:44
M.A.Rek:
Milovat k zešílení...
to nápad hloupý není.

Však jak se tak dívám na náš svět,
musím, ač nerad, poněkud vystřízlivět.

Jakoby všichni měli plány
mít ten náš svět vyšukaný.
2 25.05.2026 - 15:54
M.A.Rek:
V šuplíku je básním blaze,
odpočívají zde ve své kráse,
jako dívky nahé, kde jí nikdo neuvidí,
protože se, jak ten básnít, trochu stydí,
u některých je to škoda převeliká,
a u jiných je škoda, když se svlíká.

Jak je rozeznat, když nevidíme na ně,
když v šuplíku se líně válí na dně?
Je jen jedna možnost – odhalit se jen,
tak, holky jedna báseň, z šuplíku ven!
1 23.05.2026 - 13:31
René Vulkán:
Tlustý stařík v posilovně
ptá se šéfa bohorovně:
mám já mladou koc
chtěl bych svaly a to moc
chci jí zjevem dáti mat
s kterým strojem začínat?

Šéf na to:
zkuste nejdřív bankomat
2 16.05.2026 - 17:47
divoženka1:
Tvé básně jsou krásný jsou jak pohlazení po duši. Škoda že jich je šafránu.
1 04.05.2026 - 21:44
Kajuta:
Ztopořené mouchy, co se staví na zadní, jak koně, mě vážně zaujaly. :-)) Teď mám v hlavě nejen hrbatý orchestr, ale dokonce mi to tam bzučí, řehtá, hopsá, slyším i orchestr míčů. Uvozovková magie nikdy nebyla tak zábavná, vykouzlím si z těch uvozovek cestičku a projdu se skrz tvou báseň oční chůzí. :-)) Prostrčím tam čtenářské oko. :-) Paráda.
1 04.05.2026 - 21:21
Besinka:
Radost: Děkuji.
1 04.05.2026 - 21:17
Besinka:
Radost: Ano, hodně smutný.
1 26.04.2026 - 07:14
divoženka1:
Líbí se mi úplně celá celičká, líbí se mi žlutá kachnička i puntíkatý větrníček a nejvíc se mi líbí hýčkaná láska
1 25.04.2026 - 21:40
Besinka:
Marťas9: děkuji za podporu
1 25.04.2026 - 20:34
Marťas9:
Láska je silná,i za nekonečné hranice býti a nebytí...
Máma tě vnímá, a mává z nebe...
1 25.04.2026 - 14:44
Besinka:
Vaska49: moc děkuji
1 25.04.2026 - 12:30
Vaska49:
Mám rád minimalistické básně. Tahle je moc krásná!
1 24.04.2026 - 22:41
Besinka:
Lilith: děkuji mockrát
1 24.04.2026 - 18:01
René Vulkán:
Milé.

Znám více kachniček i husiček.
1 24.04.2026 - 13:01
Lilith:
Tohle se mi líbí :-)
1 22.04.2026 - 15:11
Besinka:
Květka Š.: Děkuji mockrát za podporu.
1 22.04.2026 - 14:55
Květka Š.:
..pěkné
1|2|3|4|5|6|7|8|9 ... 721

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku