Líbilo se
1
21.06.2026 - 08:52 |
1
20.06.2026 - 15:15TetaKazi:
Mám ráda podobné poklady, které mě občas (jednou za pár let) vrátí do vzpomínek :) |
1
04.06.2026 - 14:27Dota Slunská:
Ach to chtění...to píše básně úplně samo. |
1
03.06.2026 - 19:44M.A.Rek:
Milovat k zešílení... to nápad hloupý není. Však jak se tak dívám na náš svět, musím, ač nerad, poněkud vystřízlivět. Jakoby všichni měli plány mít ten náš svět vyšukaný. |
2
25.05.2026 - 15:54M.A.Rek:
V šuplíku je básním blaze, odpočívají zde ve své kráse, jako dívky nahé, kde jí nikdo neuvidí, protože se, jak ten básnít, trochu stydí, u některých je to škoda převeliká, a u jiných je škoda, když se svlíká. Jak je rozeznat, když nevidíme na ně, když v šuplíku se líně válí na dně? Je jen jedna možnost – odhalit se jen, tak, holky jedna báseň, z šuplíku ven! |
1
23.05.2026 - 13:31René Vulkán:
Tlustý stařík v posilovně ptá se šéfa bohorovně: mám já mladou koc chtěl bych svaly a to moc chci jí zjevem dáti mat s kterým strojem začínat? Šéf na to: zkuste nejdřív bankomat |
2
16.05.2026 - 17:47divoženka1:
Tvé básně jsou krásný jsou jak pohlazení po duši. Škoda že jich je šafránu. |
1
04.05.2026 - 21:44Kajuta:
Ztopořené mouchy, co se staví na zadní, jak koně, mě vážně zaujaly. :-)) Teď mám v hlavě nejen hrbatý orchestr, ale dokonce mi to tam bzučí, řehtá, hopsá, slyším i orchestr míčů. Uvozovková magie nikdy nebyla tak zábavná, vykouzlím si z těch uvozovek cestičku a projdu se skrz tvou báseň oční chůzí. :-)) Prostrčím tam čtenářské oko. :-) Paráda. |
1
04.05.2026 - 21:21Besinka:
Radost: Děkuji. |
1
04.05.2026 - 21:17Besinka:
Radost: Ano, hodně smutný. |
1
26.04.2026 - 07:14divoženka1:
Líbí se mi úplně celá celičká, líbí se mi žlutá kachnička i puntíkatý větrníček a nejvíc se mi líbí hýčkaná láska |
1
25.04.2026 - 21:40Besinka:
Marťas9: děkuji za podporu |
1
25.04.2026 - 20:34 |
1
25.04.2026 - 14:44Besinka:
Vaska49: moc děkuji |
1
25.04.2026 - 12:30Vaska49:
Mám rád minimalistické básně. Tahle je moc krásná! |
1
24.04.2026 - 22:41Besinka:
Lilith: děkuji mockrát |
1
24.04.2026 - 18:01 |
1
24.04.2026 - 13:01Lilith:
Tohle se mi líbí :-) |
1
22.04.2026 - 15:11Besinka:
Květka Š.: Děkuji mockrát za podporu. |
1
22.04.2026 - 14:55Květka Š.:
..pěkné |



21.06.2026 - 08:52