Líbilo se
1
29.03.2012 - 13:40jaroslava.anna:
Ta báseň žije! Co dodat, ona vypovídá a my čteme a měla by se číst velice pozorně. Pane Vy jste doopravdy Básník s velkým B! ST. |
1
29.03.2012 - 12:23 |
1
29.03.2012 - 12:18 |
1
29.03.2012 - 12:13 |
1
29.03.2012 - 12:07WAYWARD:
...hele,zas mě sereš. Je to dokonalé,smekám***** |
1
29.03.2012 - 12:04 |
1
29.03.2012 - 11:33jc senior:
tenhle režim prohnilý plný mezer za chvíli jedovatým rezem svým mi zem smění s podsvětím, sežer, krávo, i můj rým |
1
29.03.2012 - 11:07Bíša:
Mbonita: Paní má Tvá sláva i na mne dopadá u nohou Ti klečím Tvojí rukou se léčím a ta mne stále něhou uzdravuje*** |
1
29.03.2012 - 10:30donne:
...tak,tak-v pomateném světě je nenormalita normální. |
1
29.03.2012 - 09:55 |
2
29.03.2012 - 00:56Lorraine:
Když láska bolí a oči pláčou, tehdy málokdo to bere jako výzvu, to najednou všechno kolem zšedne a člověk cítí na srdci tu jizvu, proto potřebujeme tu blbost v sobě, aby dovolila nám znovu do toho jít, když uschnou slzy na kapesníku, díky jiným očím a rtům umíme snít... Když láska bolí a oči pláčou... jak vysvětlit to dívčí hlavince, nám samotným trvalo to roky a neumíme to pojmout ve chvilince, proto potřebujeme tu blbost v sobě, co patří do řady těch vlastností, díky kterým rána lépe se zahojí, pak nová láska se v nás opět rozhostí... |
1
29.03.2012 - 00:31Romana Šamanka LadyLoba:
mateřídoušku, heřmánek, meduňku :-) |
1
28.03.2012 - 21:50 |
1
28.03.2012 - 20:41 |
1
28.03.2012 - 15:41Hazentla:
...a můj spánek něhou voní do růží a do mandloní, všechna slova smysl ztrácí do Tebe jsem přesýpací v hodinách, i ve dnech dechu měkce jako satén mechu navždy do Tvých stránek všitá do veršů, v nichž půlnoc svítá v spánky Tvé a v sladké bdění nejkrásnějších probuzení ... :-* |
1
28.03.2012 - 14:09Mbonita:
Klaním se Ti až k zemi můj Pane mé srdce je vyšívané krásou slov cos kdy nadělil mi hrstmi plnými já ozdobím je krajkou tkanou a kabátec jimi olemuji pro dny v lásce pro dny v kráse pro dny všechny co s námi plují... ST |
1
28.03.2012 - 13:31labuť:
Okamžiky, co se zaryjí hluboko v nás... |
1
28.03.2012 - 11:24nejsembásník:
věrný rytíř píše Paní, oddán jí je do skonání... a já před dílem Tvým hlavu skláním ... |
1
28.03.2012 - 11:23Liška76:
i ty z archivu maj STále co povědět..čas ten náboj nezmírnil a Tvůj boj za pravdu není a nikdy nebude zbytečný rytíři z modra statečný:)) |
1
27.03.2012 - 22:09Kars:
Miluju krásné kameny, co staletími byly broušeny, miluju jejich boky, co leštily je prudké toky. Mám rád lidi, co kamínky rádi mají, mám rád lidi, co s nimi si povídají. ST |



29.03.2012 - 13:40