Líbilo se
3
26.03.2012 - 07:20katpok:
Pro bergamot a rozmarýna jemná vůně oceánu s podtónem od rosé-vína tak mi voníš v brzkém ránu Něj za tvé srdce, za tvou duši všechno, co mám jsem už dala snad i víc, než vůbec tušíš teď bych si snad kousek vzala... ;-) |
1
25.03.2012 - 22:33Bíša:
tulkava: Na ten další se vždy těším... |
1
25.03.2012 - 22:27Paulmatthiole:
Říkáš jinými slovy totéž co já, Anye :-) Pokud na celou věc pohlédnu takříkajíc z pozice nezaujatého pozorovatele, osočuješ tady onu slečnu, ale jaksi vypouštíš tu druhou stranu, to jest svého přítele. Na nevěru (nebo cokoliv v tom směru) musí být dva, Anye. |
1
25.03.2012 - 21:04 |
1
24.03.2012 - 12:05 |
1
24.03.2012 - 10:55vavaoko:
Bylo by zlé. kdyby nebyla napsána. Nikdo jiný by ji totiž nenapsal. Nikdy. ST |
1
23.03.2012 - 21:44 |
1
23.03.2012 - 20:32jc senior:
změna názvu? je to milé, rozhodná až příjde chvíle žebrat budu pro příště u Havlova letiště * |
1
23.03.2012 - 19:17Dota Slunská:
Je zvláštní to odlehčení na konci... |
1
23.03.2012 - 09:53donne:
...chci vidět popelnice v měsíčním svitu,jak stříbrné truhlice-chci mít taky tak velkou fantazii. ST |
1
23.03.2012 - 09:45enigman:
nejen v žebrech zůstávají jizvy... |
1
23.03.2012 - 09:26enigman:
Pinokio má proti mě roztomilý pršák... |
1
23.03.2012 - 09:16enigman:
ještě že nemáš boty od vietnamců... |
1
23.03.2012 - 08:19Kars:
Famózní, duševnem zní |
1
23.03.2012 - 00:03Kapka:
Jo, lépe s čertem zvesela, než nudného anděla :-) |
1
22.03.2012 - 22:42Kars:
Jsi o století dopředu, jsem rád, že se toho nedožiju. Snad úryvek z nějaké hnihy, či filmu, ani jedno jsem nečetl a neviděl. Ale bodík ti věnuji, žes mě přinutil to dočíst :-)) |
1
22.03.2012 - 21:00severanka:
...i v pekle se můžeš mít andělsky!.-) |
1
22.03.2012 - 20:47Offline.Uzivatel:
Andělem by měl být jen ten, co se nebojí výšek... :-) ST |
1
22.03.2012 - 19:28 |
3
22.03.2012 - 14:12 |



26.03.2012 - 07:20