Líbilo se

komentáře
3 26.03.2012 - 07:20
katpok:
Pro
bergamot a rozmarýna
jemná vůně oceánu
s podtónem od rosé-vína
tak mi voníš v brzkém ránu

Něj
za tvé srdce, za tvou duši
všechno, co mám jsem už dala
snad i víc, než vůbec tušíš
teď bych si snad kousek vzala...

;-)
1 25.03.2012 - 22:33
Bíša:
tulkava: Na ten další se vždy těším...
1 25.03.2012 - 22:27
Paulmatthiole:
Říkáš jinými slovy totéž co já, Anye :-)

Pokud na celou věc pohlédnu takříkajíc z pozice nezaujatého pozorovatele, osočuješ tady onu slečnu, ale jaksi vypouštíš tu druhou stranu, to jest svého přítele. Na nevěru (nebo cokoliv v tom směru) musí být dva, Anye.
1 25.03.2012 - 21:04
Elisha:
všechno je tu na ostří nože
prej nejde vo život
jen vo život můj Bóže ST
1 24.03.2012 - 12:05
jc senior:
ač Žid nejsem
v sen mě svádí
palyndromy
mistra Špádi
**
1 24.03.2012 - 10:55
vavaoko:
Bylo by zlé. kdyby nebyla napsána. Nikdo jiný by ji totiž nenapsal. Nikdy. ST
1 23.03.2012 - 21:44
Offline.Uzivatel:
Snad v tom muži najde spásu
až mu sáhne na klobásu...
1 23.03.2012 - 20:32
jc senior:
změna názvu? je to milé,
rozhodná až příjde chvíle
žebrat budu pro příště
u Havlova letiště
*
1 23.03.2012 - 19:17
Dota Slunská:
Je zvláštní to odlehčení na konci...
1 23.03.2012 - 09:53
donne:
...chci vidět popelnice v měsíčním svitu,jak stříbrné truhlice-chci mít taky tak velkou fantazii.
ST
1 23.03.2012 - 09:45
enigman:
nejen v žebrech zůstávají jizvy...
1 23.03.2012 - 09:26
enigman:
Pinokio má proti mě roztomilý pršák...
1 23.03.2012 - 09:16
enigman:
ještě že nemáš boty od vietnamců...
1 23.03.2012 - 08:19
Kars:
Famózní, duševnem zní
1 23.03.2012 - 00:03
Kapka:
Jo, lépe s čertem zvesela, než nudného anděla :-)
1 22.03.2012 - 22:42
Kars:
Jsi o století dopředu, jsem rád, že se toho nedožiju.
Snad úryvek z nějaké hnihy, či filmu, ani jedno jsem nečetl a neviděl. Ale bodík ti věnuji, žes mě přinutil to dočíst :-))
1 22.03.2012 - 21:00
severanka:
...i v pekle se můžeš mít andělsky!.-)
1 22.03.2012 - 20:47
Offline.Uzivatel:
Andělem by měl být jen ten, co se nebojí výšek... :-) ST
1 22.03.2012 - 19:28
Offline.Uzivatel:
"Filcky jsi mi dala, hnusko!
Už to vidím... made in Rusko..."
ST, jako vždy :-)
3 22.03.2012 - 14:12
Kapka:
Ať si sbalí do ranců
všechny svoje "úspory"
zaslouží pár kopanců
kéž už zmizí za hory
1 ... 626|627|628|629|630|631|632|633|634 ... 721

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku