Líbilo se

komentáře
1 15.03.2012 - 14:56
Kars:
Realitě neutečeš
i když mnohdy
moc chceš
1 15.03.2012 - 14:47
strawberry:
rodiče jsou jako hluché struny, když dítě kouká hladově... po lásce, po dětském skotačení a škemrá... měj mě rád.
Prameny násilí jsou hodně hluboko ukryty a rodiče je nedomýšlejí. Človíček dospěje, společnost ho ještě pořádně zvalchuje a ve 30-ti už to sám neukočíruje.
To není obhajoba, to je výzva rodičům, aby nenechali děli ležet ladem, aby jim vymýšleli aktivity, aby jim dávali více lásky a ne jenom hmotné statky. Každé slovo, každá věta není nikdy marná a právě ta komunikace se také vytrácí. Dnešní společnost hodně duševně strádá, proč asi...
Báseň vykřičela ten běs dnešní doby...ST
1 15.03.2012 - 14:42
Liška76:
zelená síla
bez otěží

srdeční krása
duše svěží:))ST!
1 15.03.2012 - 08:44
E.T.Jane:
nebo: Chtěl,abych mu zaplatila, zazpívala nebo dala. Říkal si,že musíme šetřit.. no a jsem já nějaká zpěvačka? :)
1 15.03.2012 - 08:40
nejsembásník:
říká se, že ženská vydrží víc než člověk ... ale někdy ji porazí i slabý vánek, jindy je z ní buldozer :-D
1 15.03.2012 - 07:59
Jiljovský:
Kdybych byl bůh literárních nominací,
asi bych dal ti nejednu šanci
Ale že nejsem, jdu se schovat
Lze dát jen ST a tiše obdivovat...
1 15.03.2012 - 01:17
zelená víla:
vzpomínky jsou náplní našich citů
dnes je krásné jako zítra
i jako včera
vzpomínky plují naší krví
jak smetana po dortu
nikdy nejsme ti druzí
jsme třešničkou
1 14.03.2012 - 23:27
Lota:
...
kdo by neznal, když duše mlčí...

V každém životě jsou tvrdé rány,
jako jsou v každém létě bouřky;
čím krásnější je léto, tím silnější
bouřky bičují zemi.
(Jeremias Gotthelf)
1 14.03.2012 - 22:00
bameka:
Jest starou pravdou, že radost způsobí každá návštěva. Když ne při příchodu, tak zcela jistě při odchodu.
1 14.03.2012 - 21:21
Kars:
Neuvěřitelné se dějí věci
sebebonzování nevymřelo přeci :-)
1 14.03.2012 - 20:30
L od Naia
severanka:
L...íbí!
1 14.03.2012 - 20:19
L od Naia
labuť:
Báseňka hezká a sama za sebe jsem ráda, že jeden listopad je za námi a druhý ještě daleko :-)
1 14.03.2012 - 19:17
Offline.Uzivatel:
:-)))
Pořiď si do svého bytu
pytel prášku Azuritu...
Ať má kamaráda.
1 14.03.2012 - 19:17
Mbonita:
není nad upřímnost:-)

já vím proč mám ráda klid a soukromí..moudrá žena ví svý:-)
3 14.03.2012 - 17:49
G.P.:
Bajka

Běží liška hustým lesem,
zajíc na ni z díry volá,
pojď, pojď prosím hned rychle sem
a pomoz mi zdola.

Liška k jámě přitočí se,
spustí dolů dlouhý chvost,
zajíček jen nakloní se
a je venku, šťastný dost.

***

Běží zajíc hustým lesem,
liška na něj z díry volá,
pojď, pojď prosím hned rychle sem
a pomoz mi zdola.

Zajíček se natahuje,
podává jí přední tlapku,
liška zdola vykřikuje:
„Je to krátký, kapku“

Zajda tedy zadní zkouší
a patičku svou propíná,
liška marně se pokouší,
svojí smůlu proklíná.

Nakonec to zkouší tedy.
natahuje svůj ocásek
liška bude mít snad vředy,
co je tohle za klásek?

Zajíček však ví si rady,
už mobil tahá z kožíšku,
rychle volá medvědovi,
ať vytáhne tu lišku.

Pro medvěda žádný problém,
lišku z díry snadno tahá.
Co tím chtěl říci váš poem?
Že je každá pomoc drahá?

Poučení z toho plyne,
mysli na to každý den
kdo krátkým ocáskem slyne,
nahradí to mobilem…
1 14.03.2012 - 17:44
Pevya:
O chybění toho spoustu vím.. Bolavě překrásné verše.
1 14.03.2012 - 15:30
Psavec:
JuLia: tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se pivo přinese.
1 14.03.2012 - 12:28
Liška76:
vyprahlá poušť
příběhy rodí
plakané slzy
štěstí plodí
kytaru vezme
STruny pohladí
počekat na ráj
chvilku nevadí:))
1 14.03.2012 - 08:01
Liška76:
Javavia: mno chci..sežrat..tvé pochybnosti na místě..zajíc skončí na míse hahaha:))Dík za návštěvu:))
1 14.03.2012 - 00:41
Siorak:
Perfektní rutmus, vášeň, melodie ... paráda, hádej, co ti dám ... :-)
1 ... 631|632|633|634|635|636|637|638|639 ... 721

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku