valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře uživatele :
08.03.2015 - 07:53
Zláká a četla jsem 3x ST
|
08.03.2015 - 07:49
Vtáhlo mě to ST
|
08.03.2015 - 07:45
Krásná fantazie ale je podložená četbou a díváním se okolo sebe a navíc milují králíky ST
|
06.03.2015 - 15:52
smutné ST
|
06.03.2015 - 15:46
je taková...o touze, o dobrodružSTví. tak ji vnímám a tak se mi líbí
|
06.03.2015 - 15:43
je to krásné, jen mám pocit jakoby té lásce cosi bránilo, nějaká překážka, nebo možná vzdálenoST
|
06.03.2015 - 15:34
V básničce máš moc hezké a příjemné obraty, hezky se mi četla, přesto z toho obsahu je mi smutno, řekla bych takový pozitivní styl o smutném údělu ST
|
05.03.2015 - 22:43
ano, to jsou kroky do nebe, nebo do ráje ? kdoví ST
|
05.03.2015 - 22:40
země se točí dál a čas nám utíká, pozor na to ! ST
|
05.03.2015 - 22:28
připomnělo mi to tmu u babičky na zahradě, nevím proč, ale úplně jsem si na to vzpomněla, na ten strach, na rozsvícené světlo před vchodem, kam nalétávala menší a větší havěť, na netopýry, kterými mě starší sestřenice strašila, že se mi zamotají do vlasů a budou mě muset ostříhat, na můry smrtihlavy, na můry s dlouhými sosáky, na hrůzostrašnou tmu a taky na sovu, která zlověstně houkala, a vlastně ti děkuji za vzpomínku ST
|
05.03.2015 - 22:22
a ta mysteriózní hudba k tomu, já většinou ty odkazy neotvírám, ani nevím proč, ale na Nightwish jsem si smlsla
|
05.03.2015 - 22:16
život a smrt, černá a bílá, koně a podmořský svět a tvoje neskutečná fantazie, děkuji za zprostředkování, to se mi moc líbí a vidím přenádherné obrazy ST
|
05.03.2015 - 11:34
Takový zvláštně lehký dotek svíravých veršů ST
|
05.03.2015 - 11:22
asi nemám slov, převálcovalo mě to dílko ST
|
05.03.2015 - 11:20
krásně se ti to v hlavě rovná, cítím jarní energii a nejen to, na rozcestí se určitě dáš napravo:-)ST
|
05.03.2015 - 11:18
Někdy i pomáhá, ale nesmí být trvalá a beznadějná, vyjádřil jsi ji dobře, bolavě ST
|
05.03.2015 - 11:14
škoda žes nepřidal fotku, ale i tak to vidím ST
|
05.03.2015 - 11:12
Úchvatná scenérie, možná právě proto že ten člověk tam nezanechal STopu... naštěstí ještě neumíme ovlivnit všechno a jaro začne kvést, když zima odkvétá
|
05.03.2015 - 11:07
evergreeny já ráda a občas krvácíme každý, tady a teď a to není žádná stará písnička, to je přítomnoST
|
05.03.2015 - 11:02
je voňavá a plná lásky, bez nadsázky ST
|


