valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře uživatele :
05.03.2015 - 11:00
Taková drsná pravda bez příkras mi dnes zní z tvých veršů, moc se mi líbí indošská a taky název, jo to se mi fakt líbí ST
|
05.03.2015 - 10:57
Nebyla jsi s námi včera večer v baru? Myslím žes to vyjádřila moc pěkně, akorát nikdo si nic nepsal, jenom barman účet, ale to blues bylo všude, okolo nás i v nás ST
|
05.03.2015 - 10:47
skrze oči srdce plné lásky...ST
|
05.03.2015 - 10:41
moc fajn závěr, dobrá je ST
|
05.03.2015 - 10:39
krásné malování, šťastné milování ST
|
05.03.2015 - 10:37
ovšem opuchlá labuť pod závojem vdovy to jen tak někdo nevymyslí, bezva a podpostelí je mi blízké ST jednou jsem napsala cosi o svém nočním stolku kéž bych to uměla jako ty
|
05.03.2015 - 10:33
Ten zasněžený koník je krásný, ale jemu je hej koně mají zimu rádi, to jen my jsme zmrzlíci, já tedy ještě mám vyndáno echt zimní počasí, po ránu jsme měli zasněženou zahradu a před chvíli jsme se domlouvali se sestřenkou že vyrazíme na běžky, ale jo ty náznaky už jsou a když ne venku tak si o tom přečtu ve tvých milých básničkách ST
|
05.03.2015 - 10:29
jo přečetla jsem si ji dvakrát, je mi blízká, také mám občas pocit že miluju všechno a všechny a hlavně že miluju milovat, a úplně nejvíc se mi líbí miluji přítomnost, velké ANO a také to že miluješ sebe, zkrátka myslím že ses nám představila doSTatečně :-)
|
04.03.2015 - 14:48
jů, ani nevíš jak se mě dotkla, pryč se seznamy... a navíc sloka ...právě v tuto chvíli... je naprosto dokonalá, já si to snad zase založím :-( ST
|
04.03.2015 - 09:35
Možná s jarem se vše změní, podzim přece věčný není. Líbí se mi ta básnička, ST
|
03.03.2015 - 13:57
děda jenom strachy čučí :o))) jo tahle dílka jsou pravdivá, humorná a s nadhledem a z opravdového života ST
|
03.03.2015 - 13:52
ó. ta mě doslova úplně objala, snová, jemná a krásná ST
|
03.03.2015 - 13:50
otvírák srdeční čakry, bezva a vůbec ať žije tvoje fantazie ST
|
03.03.2015 - 13:46
dík za příjemné zprostředkování hiSTorie
|
03.03.2015 - 13:44
cha cha, dík za opravdové pobavení, myslím že si na tu básničku vzpomenu, možná denně :-)ST
|
03.03.2015 - 13:42
úplně se tu usmívám nad atmosférou, která mě z ní obklopila, taková křehká a přitom jasná a pravdivá, ale možná nedodá to co sami nechceme, kdo ví, nebo to o co se nesnažíme, nebo opravdu to co nám prostě osud nenadělí kdybychom se rozkrájeli, kdo ví? a tak je to správně ST
|
03.03.2015 - 13:38
je to takové příjemně absurdní a příjemně pravdivé, povedené ST
|
03.03.2015 - 13:36
jo, jo to je ze života, moc hezky jsi to napsala,moc se mi líbí ta prostřední sloka ST
|
03.03.2015 - 13:31
moc se mi to líbí jako zamyšlení, je zvláštní to, že tě vůbec neznám, přesto tvůj obraz vidím a jsi v něm krásná, bez šminek, já se maluju příležitostně, nejraději mám sama sebe nenamalovanou a vlastně i ostatní ženy, hezký závěr :-)ST
|
03.03.2015 - 13:24
zrovna nedávno jsem říkala že už jsem dlouho neviděla pořádný horor, tak tedy díky za dostatečnou dávku, každá sloka umocňuje působení tvého díla, ST
|


