Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře uživatele :
29.12.2011 - 08:44
Moc pěkné ST
29.12.2011 - 08:43
ST
29.12.2011 - 08:42
At ti nasněží:)
29.12.2011 - 08:39
Ta bledá kráska..s mléčnou pletí
čeká na lásku, mezitím s dětmi
na saních letí spadnou či ne to je na sázku:)ST..krásné, čisté verše:))
29.12.2011 - 08:33
Ty poslední dvě sloky jsou dokonaloST..jinak nevšední a moc pěkné:)
29.12.2011 - 08:31
Krásné..dík:))ST
28.12.2011 - 18:21
Jo a vítej v modru...Libresu.:)))
28.12.2011 - 17:31
Pěkný vodopád:)
Jen na auta pozor snad!..
28.12.2011 - 16:45
Na uvítanou ode mne ST..neznáme se náhodou?:))
Má to hloubku, někoho mi dost připoměla..
28.12.2011 - 15:00
Moc pěkná přirovnání:)ST
28.12.2011 - 14:57
Těžko ovládat své city
když slunce či luna svítí
podstatu bytí hledat neradí ti..St
28.12.2011 - 14:51
nevině na vině, povinně..se teď usměj st
28.12.2011 - 14:49
krajky tvých veršů, nádherně zní
kéž tvoje želanie všem se vyplní:)ST..děkuji a přeji ti přesně to samé:)
28.12.2011 - 14:03
Jejda..já bych středověk možná brala..vyšlo by to téměř nastejno:)ST..Za verše plné pocitů..
28.12.2011 - 14:00
Myslím, že pravé přátele nelze stratit:(Určitě zas bude líp:))
28.12.2011 - 13:50
Těžko poradit....jsem mimo mísu..netuším oč vůbec jde(a jsem za to trošku i ráda)Též všechno nej..:))
28.12.2011 - 13:30
Jééé..asi začnu hledat to okýnko gročkem vonící
zdobené mrazem, ruličkou skořicí:))ST
28.12.2011 - 13:09
Válím se smíchy..ST
28.12.2011 - 13:03
Já děkuji a klaním se takové hloubce ve verších:))ST
Též přeji jen to pěkné, dobré a laskavé.
28.12.2011 - 12:02
Super stínohra:))ST
1 ... 357|358|359|360|361|362|363|364|365 ... 385

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku