Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře uživatele :
30.12.2011 - 11:48
Krásný sloh:)ST
30.12.2011 - 11:04
Děkuji a tobě ať se daří též:)))
30.12.2011 - 10:22
Mooc hezký..tak všechno nejj:)
30.12.2011 - 10:20
Ta opravdu zabolela:(ST
30.12.2011 - 10:17
Pěkná:)..
30.12.2011 - 10:16
Čarodějka, dobrodějka..kouzelnou moc má..i z černého zla..radost vykřesá:)ST
30.12.2011 - 10:13
Achjo:(
30.12.2011 - 10:11
Kosmetika Izrael?Opravdu máš za ušima:))ST
30.12.2011 - 10:08
Jako pokaždé..pěkný kousek s pointou:)ST
30.12.2011 - 10:04
odpověď na tu otázku
proč s chutí dech se tají
když cestou bílých oblázků
po stopách myších ocásků
tvé dlaňe přijdou pro lásku
v jinotajích:)ST
30.12.2011 - 09:59
spolu přeci vedle sebe, pocit prázdna v dlaních zebe:(.
30.12.2011 - 09:57
Vidět srdcem..moc pěkné:).
30.12.2011 - 09:56
Moc pěkné, odlehčené, zasněné:)Hezzzkýýý:)ST
30.12.2011 - 09:54
Au..kdysi jsem měla na to podporovat slabé, hladovějící..v roce 2012 budu ráda pokud nebudu potřebovat takovou podporu sama:(ST
30.12.2011 - 09:46
Siorak: na hnůj:)ST
30.12.2011 - 09:35
Jen dotoho jen tak dál...bude líp:)Je to huSTý
30.12.2011 - 09:26
Umíš psát i žít super:)ST
30.12.2011 - 09:15
No zlá doba připomíná ještě horší čas..doufejme, že nás mine něco podobného:(Verše nádherné, hluboké jak oči těch..ST
30.12.2011 - 09:10
Queer: Byl to velmi moudrý chlap,co koně měl hodně rád..bílá hříva, mléčná srst..nesu pro ni ovsa hrst
pak mé prsty v copánky hřívu zapletou, vypustím krásu v žíních zakletou...česal koně rád:)Děkuji:))
30.12.2011 - 09:04
Psavec: enigman: Liška děkuje:)Dobrá sázka:)
1 ... 355|356|357|358|359|360|361|362|363 ... 385

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku