Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře uživatele :
30.12.2011 - 11:48
Krásný sloh:)ST
|
30.12.2011 - 11:04
Děkuji a tobě ať se daří též:)))
|
30.12.2011 - 10:22
Mooc hezký..tak všechno nejj:)
|
30.12.2011 - 10:20
Ta opravdu zabolela:(ST
|
30.12.2011 - 10:17
Pěkná:)..
|
30.12.2011 - 10:16
Čarodějka, dobrodějka..kouzelnou moc má..i z černého zla..radost vykřesá:)ST
|
30.12.2011 - 10:13
Achjo:(
|
30.12.2011 - 10:11
Kosmetika Izrael?Opravdu máš za ušima:))ST
|
30.12.2011 - 10:08
Jako pokaždé..pěkný kousek s pointou:)ST
|
30.12.2011 - 10:04
odpověď na tu otázku
proč s chutí dech se tají když cestou bílých oblázků po stopách myších ocásků tvé dlaňe přijdou pro lásku v jinotajích:)ST |
30.12.2011 - 09:59
spolu přeci vedle sebe, pocit prázdna v dlaních zebe:(.
|
30.12.2011 - 09:57
Vidět srdcem..moc pěkné:).
|
30.12.2011 - 09:56
Moc pěkné, odlehčené, zasněné:)Hezzzkýýý:)ST
|
30.12.2011 - 09:54
Au..kdysi jsem měla na to podporovat slabé, hladovějící..v roce 2012 budu ráda pokud nebudu potřebovat takovou podporu sama:(ST
|
30.12.2011 - 09:46
Siorak: na hnůj:)ST
|
30.12.2011 - 09:35
Jen dotoho jen tak dál...bude líp:)Je to huSTý
|
30.12.2011 - 09:26
Umíš psát i žít super:)ST
|
30.12.2011 - 09:15
No zlá doba připomíná ještě horší čas..doufejme, že nás mine něco podobného:(Verše nádherné, hluboké jak oči těch..ST
|
30.12.2011 - 09:10
Queer: Byl to velmi moudrý chlap,co koně měl hodně rád..bílá hříva, mléčná srst..nesu pro ni ovsa hrst
pak mé prsty v copánky hřívu zapletou, vypustím krásu v žíních zakletou...česal koně rád:)Děkuji:)) |
30.12.2011 - 09:04
Psavec: enigman: Liška děkuje:)Dobrá sázka:)
|


