Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře uživatele :
24.12.2011 - 14:54
ať je k nám vždy dobrá:)
|
24.12.2011 - 14:50
ano zázrak je život sám..děkuji a ST:)
|
24.12.2011 - 14:49
Co nezabije to posílí..hurá do vaření:))Moc pěkně se to četlo:)..
|
24.12.2011 - 14:25
Ani ďábel sám si nezaslouží osamělost..ďábelsky se vzepři hledej a přej si.
|
24.12.2011 - 14:19
Ano i Tobě:)A děkujeme..
|
24.12.2011 - 14:18
Lásky plný dům ti přeji..koňáček již v packách hřeji:)
|
24.12.2011 - 08:58
CHIchichi:)
|
23.12.2011 - 22:17
hašlerka: následovala bych tvého příkladu:)Pěkně napsané.
|
23.12.2011 - 22:12
Ano a proto je čas na to ukázat...moc bolí:(ST
|
23.12.2011 - 22:06
Krásně jsi to sepsal:)Děkuji a nápodobně:)
|
23.12.2011 - 22:05
labuť: pravdu máš a dokonce se i vrátila:)
|
23.12.2011 - 19:17
ST
|
23.12.2011 - 18:38
Zasr. romantik: Kdyby tě fakt nechal hlady
znám místo, kde lišejníku haldy:) |
23.12.2011 - 18:36
Psavec: Bíša: Moc děkuji:)
|
23.12.2011 - 16:57
pěkná bezejmenná:).
|
23.12.2011 - 14:06
Chachacha:)
|
23.12.2011 - 13:37
ST
|
23.12.2011 - 12:59
Hazentla: Právě až moc dojemně, teprve až po přečtení mi zvlhlo:(
|
23.12.2011 - 12:41
Krásně jsi to vystihnul..pláču s tebou..
|
23.12.2011 - 12:14
Lepší, než rána básnička zrána:)
|


