Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře uživatele :
24.12.2011 - 14:54
ať je k nám vždy dobrá:)
24.12.2011 - 14:50
ano zázrak je život sám..děkuji a ST:)
24.12.2011 - 14:49
Co nezabije to posílí..hurá do vaření:))Moc pěkně se to četlo:)..
24.12.2011 - 14:25
Ani ďábel sám si nezaslouží osamělost..ďábelsky se vzepři hledej a přej si.
24.12.2011 - 14:19
Ano i Tobě:)A děkujeme..
24.12.2011 - 14:18
Lásky plný dům ti přeji..koňáček již v packách hřeji:)
24.12.2011 - 08:58
CHIchichi:)
23.12.2011 - 22:17
hašlerka: následovala bych tvého příkladu:)Pěkně napsané.
23.12.2011 - 22:12
Ano a proto je čas na to ukázat...moc bolí:(ST
23.12.2011 - 22:06
Krásně jsi to sepsal:)Děkuji a nápodobně:)
23.12.2011 - 22:05
labuť: pravdu máš a dokonce se i vrátila:)
23.12.2011 - 19:17
ST
23.12.2011 - 18:38
Zasr. romantik: Kdyby tě fakt nechal hlady
znám místo, kde lišejníku haldy:)
23.12.2011 - 18:36
Psavec: Bíša: Moc děkuji:)
23.12.2011 - 16:57
pěkná bezejmenná:).
23.12.2011 - 14:06
Chachacha:)
23.12.2011 - 13:37
ST
23.12.2011 - 12:59
Hazentla: Právě až moc dojemně, teprve až po přečtení mi zvlhlo:(
23.12.2011 - 12:41
Krásně jsi to vystihnul..pláču s tebou..
23.12.2011 - 12:14
Lepší, než rána básnička zrána:)
1 ... 360|361|362|363|364|365|366|367|368 ... 385

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku