Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře uživatele :
02.01.2012 - 13:40
Lhostejnost, sebeklam i nezájem
zmizí již brzy nad hájem:(ST |
02.01.2012 - 13:37
Realita krutá bývá
avšak ty jsi bytost živá neboj zvládneš rána mživá:) |
02.01.2012 - 13:34
Děvčátku s páskou,
přes všechny smysly posílám lásku, tvé verše na modré do duše křísly:(ST |
02.01.2012 - 13:09
chycena ve stínu, brk v kalamáři:).
|
02.01.2012 - 13:07
dobrý plán..polovinou úspěchu jest:)
|
02.01.2012 - 13:04
Neztratíš..a smysl cesty tvojí je..i když občas poutník na ní své slzy prolije:))
|
02.01.2012 - 13:02
Tomáš Přidal: nejsembásník: Květka Š.: Vůně sexu, vůně lesa..patří k sobě...srdce plesá:))..tělo také:)
|
02.01.2012 - 12:55
j.m.: Proto ten pocit,
že se známe..infekční, klíště no to je námět:)) |
02.01.2012 - 11:18
ST
|
02.01.2012 - 11:17
máš kolem sebe víc:))
|
02.01.2012 - 11:14
Vítej ať ti to píše:)
|
02.01.2012 - 11:12
Tak tohle je extra povedené..ST
|
02.01.2012 - 10:58
KAŽDÉMU KDO UMÍ RADOST DÁT, MĚLO BY SE ZATLESKAT...Já ti tleskám..ST
|
02.01.2012 - 10:54
Pěkné..ST
|
02.01.2012 - 10:47
vyznání vepsaná do prachu..moc pěkné:).
|
02.01.2012 - 10:46
Tomu tedy říkám...citovka..Nádherné..ST
|
02.01.2012 - 10:34
Dota Slunská: Ano vše to bylo velmi silné..a ta vůně..není nad milování v lese:)))Děkuji
|
02.01.2012 - 10:32
Siorak: Ty to máš daleko do lesa?:)))
|
02.01.2012 - 10:29
Pamatuj, že chlap bude..přesně tolik sobecký..na kolik se mu dovolí:)))Moc pěkné čtení..bohužel mnoho z nás postrádá volný čas:(Nezkusíš třeba něco o kousíček kratšího, nebo rozkouskovat:)Umíš psát":))
|
02.01.2012 - 10:18
Opravdu dobře píšeš:))
|


