Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře uživatele :
23.12.2011 - 12:11
za cukr
za kafe za rum i za laté..ST |
23.12.2011 - 12:09
smutek tíží
bolest drása však již brzy přijde spása v teple duší jest ta krása:)ST |
23.12.2011 - 11:04
A křupe tááák krásně:)Krásné svátky..
|
23.12.2011 - 09:53
Tak to má být přiznání?Jako rorýs..dlouhá křídla, krátké nožičky?Hm drapákem přes držku bych nechtěla, stačilo přes botu..No a chudák ženuška..to jsi se nemohl pojistit aspoň pro případ smrti?No a kunu zdravím..co označkované jest to se počítá:)))ST
|
23.12.2011 - 09:44
Pokud mají i instruktory..ráda se zapíši též:))ST
|
23.12.2011 - 09:40
sladká to hra:)
|
23.12.2011 - 09:38
Nádherná jako pokaždé..
|
23.12.2011 - 09:37
Určitě už se všechny usmívají:)ST
|
23.12.2011 - 09:35
Super závěr:)ST
|
23.12.2011 - 09:34
dobré vůle:)
|
23.12.2011 - 09:33
nalezněte:)ST
|
23.12.2011 - 08:37
ST
|
23.12.2011 - 08:25
dost dobrá..ST
|
22.12.2011 - 13:26
A přec přijde jeden lepší ve dvou mlčet bývá hezčí:)
|
22.12.2011 - 13:23
Květka Š.: stačí srdíčko skáču samou spokojeností:))Děkuju:)
|
22.12.2011 - 12:47
most pouště a vody a možná..do nebe schody..zastav tu stavbu, ještě není čas..karmínové kaluže zmizí však né láska v nás.
Krásné, plné, hluboké ST..vím, že víš:) |
22.12.2011 - 11:57
Bílá krása ST:)
|
22.12.2011 - 11:54
labuť: ladné linky laskavé, labutí lásky laskají leckteré lidičky:)
|
22.12.2011 - 11:37
Fantastickej pamlsek v podobě veršů..též nádherné vánoce a nejen ty:)ST!
|
22.12.2011 - 10:58
Mario de Janeiro: Moc děkuji za krásný koment...žiješ a to je mooc dobře:)
|


