Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře uživatele :
23.12.2011 - 12:11
za cukr
za kafe
za rum
i za laté..ST
23.12.2011 - 12:09
smutek tíží
bolest drása
však již brzy
přijde spása
v teple duší
jest ta krása:)ST
23.12.2011 - 11:04
A křupe tááák krásně:)Krásné svátky..
23.12.2011 - 09:53
Tak to má být přiznání?Jako rorýs..dlouhá křídla, krátké nožičky?Hm drapákem přes držku bych nechtěla, stačilo přes botu..No a chudák ženuška..to jsi se nemohl pojistit aspoň pro případ smrti?No a kunu zdravím..co označkované jest to se počítá:)))ST
23.12.2011 - 09:44
Pokud mají i instruktory..ráda se zapíši též:))ST
23.12.2011 - 09:40
sladká to hra:)
23.12.2011 - 09:38
Nádherná jako pokaždé..
23.12.2011 - 09:37
Určitě už se všechny usmívají:)ST
23.12.2011 - 09:35
Super závěr:)ST
23.12.2011 - 09:34
dobré vůle:)
23.12.2011 - 09:33
nalezněte:)ST
23.12.2011 - 08:37
ST
23.12.2011 - 08:25
dost dobrá..ST
22.12.2011 - 13:26
A přec přijde jeden lepší ve dvou mlčet bývá hezčí:)
22.12.2011 - 13:23
Květka Š.: stačí srdíčko skáču samou spokojeností:))Děkuju:)
22.12.2011 - 12:47
most pouště a vody a možná..do nebe schody..zastav tu stavbu, ještě není čas..karmínové kaluže zmizí však né láska v nás.
Krásné, plné, hluboké ST..vím, že víš:)
22.12.2011 - 11:57
Bílá krása ST:)
22.12.2011 - 11:54
labuť: ladné linky laskavé, labutí lásky laskají leckteré lidičky:)
22.12.2011 - 11:37
Fantastickej pamlsek v podobě veršů..též nádherné vánoce a nejen ty:)ST!
22.12.2011 - 10:58
Mario de Janeiro: Moc děkuji za krásný koment...žiješ a to je mooc dobře:)
1 ... 361|362|363|364|365|366|367|368|369 ... 385

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku