Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře uživatele :
29.12.2011 - 19:44
ST
|
29.12.2011 - 18:33
Opět pár slov a tolik myšlenky:)ST
|
29.12.2011 - 18:01
Umírám smíchy..dost dobrý:))
|
29.12.2011 - 17:55
enigman: Záleží na tom se kterou spíš..asi?
|
29.12.2011 - 17:50
Tvoje duše, ztracená není
nepotřebuješ rozhřešení směj se přijde vysvětlení:)Krásné, bolestivé, plné citů ST |
29.12.2011 - 16:10
Co na to říct?ST
|
29.12.2011 - 16:07
Život těžko někdy brát
pocit máš, nelze již mít rád ono zase vyjasní se zatím vydrž a koukej na západ...slunce:))ST |
29.12.2011 - 15:19
Jojo být ještě jednou..:)..
|
29.12.2011 - 15:05
To je bolavé:(
|
29.12.2011 - 13:56
Nu což dobrou chuť...ještě, že škodnou mine večeře:))
|
29.12.2011 - 13:46
láska hledá, tápe, šlape i ničí
dohání k radosti k pláči svobodu hlásá, radost z ní klíčí pro mládí kráčí času se nebojí:)St |
29.12.2011 - 13:40
Ab Na Jaibe?ST:)
|
29.12.2011 - 13:33
Jojo chraňme:)Pěkné, sladké, jak mimčo v peřince:)ST
|
29.12.2011 - 13:28
to údolí dobře znám
i pocit, že svět je krám ale dobrou zprávu mám nezůstává člověk sám:)St za cit posílám.. |
29.12.2011 - 12:02
Jéé ta skoro jak psaná pro labuť..moc pěkná..
|
29.12.2011 - 12:00
ty nebudeš sama!!!ST
|
29.12.2011 - 10:57
Přesně tak si to také pamatuji...dokážeš..vytáhnout vzpomínky sněhem i časem zaváté..děkuji St:)
|
29.12.2011 - 09:38
Umíš je přilákat:)
|
29.12.2011 - 09:34
Pláč jen duši čistí
od bolesti hráč života lásky sbírá listí milovat, milovaně budeš...hvězdy to jistí:)ST |
29.12.2011 - 09:30
Fakt dobře napsaná super cesta:))Takže yamča:))Hmmm!
|


