Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře uživatele :
29.12.2011 - 19:44
ST
29.12.2011 - 18:33
Opět pár slov a tolik myšlenky:)ST
29.12.2011 - 18:01
Umírám smíchy..dost dobrý:))
29.12.2011 - 17:55
enigman: Záleží na tom se kterou spíš..asi?
29.12.2011 - 17:50
Tvoje duše, ztracená není
nepotřebuješ rozhřešení
směj se přijde vysvětlení:)Krásné, bolestivé, plné citů
ST
29.12.2011 - 16:10
Co na to říct?ST
29.12.2011 - 16:07
Život těžko někdy brát
pocit máš, nelze již mít rád
ono zase vyjasní se zatím
vydrž a koukej na západ...slunce:))ST
29.12.2011 - 15:19
Jojo být ještě jednou..:)..
29.12.2011 - 15:05
To je bolavé:(
29.12.2011 - 13:56
Nu což dobrou chuť...ještě, že škodnou mine večeře:))
29.12.2011 - 13:46
láska hledá, tápe, šlape i ničí
dohání k radosti k pláči
svobodu hlásá, radost z ní klíčí
pro mládí kráčí času se nebojí:)St
29.12.2011 - 13:40
Ab Na Jaibe?ST:)
29.12.2011 - 13:33
Jojo chraňme:)Pěkné, sladké, jak mimčo v peřince:)ST
29.12.2011 - 13:28
to údolí dobře znám
i pocit, že svět je krám
ale dobrou zprávu mám
nezůstává člověk sám:)St za cit posílám..
29.12.2011 - 12:02
Jéé ta skoro jak psaná pro labuť..moc pěkná..
29.12.2011 - 12:00
ty nebudeš sama!!!ST
29.12.2011 - 10:57
Přesně tak si to také pamatuji...dokážeš..vytáhnout vzpomínky sněhem i časem zaváté..děkuji St:)
29.12.2011 - 09:38
Umíš je přilákat:)
29.12.2011 - 09:34
Pláč jen duši čistí
od bolesti
hráč života
lásky sbírá listí
milovat, milovaně
budeš...hvězdy to jistí:)ST
29.12.2011 - 09:30
Fakt dobře napsaná super cesta:))Takže yamča:))Hmmm!
1 ... 356|357|358|359|360|361|362|363|364 ... 385

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku