Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře uživatele :
28.12.2011 - 09:35
Pomníček vedle silnice
zapadán zlatorudým listím
ani z kamene,není z břidlice
vypráví jenom místním.
Ať se nebeská kola točí:))Mám zkušenost,že lepší mašinu položit ve stovce než v šedesátce:(
28.12.2011 - 09:30
Stále krásné,dobře čtivé..pohádkově osvěživé:)
28.12.2011 - 09:28
Ty se nemáš zač stydět:))ST
28.12.2011 - 09:24
Moc dobrá..dík a také přeji Lepší:)))St
28.12.2011 - 09:23
Ráda se válím v listí..a snídaně do postele?Hm hned zítra zkjistím:)ST
28.12.2011 - 09:14
Nádherné, láskou ovoněné:)ST
28.12.2011 - 09:12
Přijde...nečekaná..brzy nad ránem:)))ST
28.12.2011 - 09:08
Krásná báseň:)Našla jsem tam něco pro mne dost bolavého,ale to určitě nebyl záměr:)ST za krásné verše a obrovské srdíčko:))
28.12.2011 - 09:04
Jezevčík bude asi silná osobnost,nebo ten větší bude pohodář,který se zbavil povinností a chce se jen bavit...honit lidi a zpívat na měsíc..docela ho chápu..taky bych jednou chtěla hodit starosti za hlavu a pár vyvolených pokousat,nebo roztrhat:)St:))
28.12.2011 - 08:51
Moc krásné verše
pro duši milou,
vykouzlils ze slov
báseň roztomilou:))ST
28.12.2011 - 08:47
Zlatíčko...ten maják
zůstane stát,
stejně tak vratí se
ten kdo má rád:)ST
28.12.2011 - 08:44
Snílci a blázni
patří k životu
když život koření
pak tvoří dobrotu:)Mlask,ňam,ňam:))ST
27.12.2011 - 19:45
Hustýýý:)ST
27.12.2011 - 19:44
TO NEBYL PES,ALE LIŠKA...KDEPAK ŘÍZEK,ALE KLIŽKA..ŽÁDNEJ VĚTŘÍK,URAGÁN PŘILÍT AŽ TEN KUS MASA Z TLAMIČKY VYLÍT...Omlouvám se já musela...dokonaloST:)))
27.12.2011 - 19:39
Bohužel...realita,ale suprově vypsaná st
27.12.2011 - 18:32
enigman: Elisha: hloubavá: umělec2: carodejka: Moc děkuji:))
24.12.2011 - 20:09
ST
24.12.2011 - 19:38
pěkné:)
24.12.2011 - 15:40
Ať stále tvé culíky
vesele se třepotají:))Děkuji a také přeji:))
24.12.2011 - 15:39
Krásné to přání:))Děkuji..
1 ... 359|360|361|362|363|364|365|366|367 ... 385

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku