Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře uživatele :
02.01.2012 - 09:34
Kdo hledá..nalezne..ty verše líbezné:)Já už našla:))ST
|
02.01.2012 - 09:32
V pevné náruči muže
jest každá žena bezbranná růže. Dobrovolně,rády s chutí šedý vlk jest mužem též.. stačí když se rozhlédneš:)) |
02.01.2012 - 09:10
Má Prokaryot:)))Ty tvoje (ne)tajemné mi chybí:))ST
|
02.01.2012 - 09:06
řeknu tedy překvapils:))Krásné, hluboké, myšlenka moc dobrá..nelze popsat...moc se ti prostě povedla...i kdybys umrzal, nebo ti tak to stejně odlehčíš čmáranicí..tomu já osobně říkám Hlína:)))ST
|
02.01.2012 - 09:00
Tmou cit pro vnímání bystří
ať milencům v tělech jiskří či snad čmáraj po tmě mistři:)ST |
02.01.2012 - 08:56
Krásné, moc krásné, skvělé..pěješ hezky k tomu směle:)))ST samozřejmě:)))
|
02.01.2012 - 08:48
St za nás:)))
|
02.01.2012 - 08:47
Moc dobře napsané..je to dost:)
|
02.01.2012 - 08:45
Krásná díky:))Tobě přeji také..
|
02.01.2012 - 08:44
Ať dokvílí vše co bolí..
rozptýlí se po okolí.. |
02.01.2012 - 08:41
enigman: To je pravda:))
|
02.01.2012 - 08:39
ST..BEZ SKRUPULÍ:))
|
02.01.2012 - 08:35
Moc činaná, medvědí:)))
|
02.01.2012 - 08:34
Přátelské deprese, dobré deprese:))ST..má to hloubku..
|
02.01.2012 - 08:25
reklamy jsou mršky chtivé
jsou to lepy pro marnivé....i když některé jsou moc dobré:) |
02.01.2012 - 08:20
Bude to pokračovat..nebo nenašetříš???Já se ohromně bavím:)))
|
01.01.2012 - 19:08
Pokud není to jen fikce...na mizeru čekaj skřipce:)ST
|
01.01.2012 - 19:05
Ať rarášci zůstanou ti stále..stále bavíš dokonale:))ST
|
01.01.2012 - 19:03
Dravé:)ST
|
01.01.2012 - 18:48
Bíša: blue: carodejka: Elisha: carodejka: Elisha: G.P.: hloubavá: charibeja: j.m.: Javavia: jc senior: Kapka: Kars: Květka Š.: Mbonita: Psavec: Queer: Zasr. romantik: zenge: Moooc Vám děkuji zlatíčka modroučká:))
|


